Māksla būt vājai
Flirts — tā ir vārdiska divcīņa, asprātīgas sarunas, kuru laikā partnerim tiek darītas zināmas atsevišķas emocijas, domas un apgalvojumi, kas reizēm var arī nemaz neatbilst patiesībai. Flirts liek prast orientēties sarunā, aši reaģēt uz smalku repliku vai pat nemanāmu mājienu. Flirts, tā ir nopietna māksla, kuru jo augsti ciena visās pasaules kultūrās.
Kādiem tad jābūt flirtā izteiktajiem apgalvojumiem un domām? Vīrietim patīk būt stipram, viņam patīk, ja par viņu sajūsminās, savukārt sievietei jābūt maigai un vājai, viņai jārada vīrieti velēšanos sievieti aizstāvēt. Protams, protams, ir arī izņēmumi, bet tie, kā zināms, apstiprina likumu. Tātad sievietes pamatuzdevums ir flirta gaitā parādīt savas sievišķīgās īpašības un tai pat laikā pamanīties apbrīnot vīrieti. Šāda flirta iespaida vīrietis notic, ka tā būs vienmēr, bet, ja pēkšņi izrādās, ka viņam tas ir apnicis, jāpāriet pie flirta nākamās daļas,
Ja vīrietis no laimes piekūst
Kļūstiet vēsa vai pat indīga. Tikai nepārspīlējiet, lai neizjauktu vīrieša priekšstatu par jums! Lieciet viņam saprast, ka esat aizņemta, varat būt atturīgi pieklājīgi: vai vienaldzīgi noslēgusies sevī.
Pirms īstenot šo paņēmienu, ieteicams pārdomāt, kāda būs jūsu izturēšanās, lai vīrietis jo ātrāk noilgotos pēc aizgājušās laimes. Jums jāzina jūsu vīrieša trūkumi un labas īpašības, pretējā gadījuma varai panākt pretēju efektu. Nekādā gadījuma nenonieciniet tas vīrieša īpašības, par kuram vel nesen viņu apbrīnojāt, nemānieties, bet vienkārši noradiet uz tām viņa īpašībām, kuras, jūsuprāt, varētu kritizēt. Tomēr atcerieties, ka tiem jābūt sīkumiem — nerunājiet to, ko varbūt vēlāk varētu nožēlot, jo jūsu uzvedība galu galā ir spēle, kuras nolūks nekādā gadījumā nav partneri atgrūst.
Valdzinājuma zinātne
Mūsu vecvecmāmiņu laikā flirts bija īsta zinātne, tam bija savi likumi. Par flirtu tika sarakstīts daudz grāmatu. Pastāvēja vairāki flirta veidi; flirtā svarīgi bija ne tikai vārdi, bet arī žesti un zīmes, piemēram vēstuļpapīra krāsa, markas uzlīmēšanas veids (to varēja līmēt gan nosvērušos pa labi, gan pa kreisi, gan otrādi), pat katrs zieds saņemtajā puķu pušķī tika tulkots mīlas valodā.
Tomēr galvenais jautājums ir — kā flirtēšana notika? Izšķīra vairākus flirta posmus: sākumposms — tā laika ieteica par partneri sajūsmināties, atklāt visdažādākās viņa pozitīvās īpašības. Šādi tiek panākta objekta interese par sevi, jo pasaulē taču nav tāda cilvēka, kuram nepatiktu, ka viņu apbrīno.
Otrā posma laikā saruna jāpavērš tā, lai noskaidrotu, kas vīrietim šķiet nozīmīgs un interesants — tas noderēs nākotnē.
Flirta trešā posma laikā, izrādot savu sievišķību, jārada vīrietī vēlme aizstāvēt un rūpēties par sievieti.
Pirmajā brīdī šķiet, ka šie flirtēšanas paņēmieni ir krietni vien novecojuši, tomēr, ja tos izmēģināsit, secināsit, ka vīriešu reakcija kopš aizgājušajiem laikiem nemaz nav mainījusies.
Materiāls publicēts sadarbībā ar kleoo.lv