Fen Šui mācības piekritēji uzskata, ka mēbelēm ir jābūt ar apaļīgiem stūriem.
Skapjus, kumodes un citas lielas mēbeles ir ieteicams novietot pie sienas. Mēbeles virtuvē ir jānovieto tā, lai attiecībā uz vertikāliem un horizontāliem elementiem rastos līdzsvara sajūta, un lai telpa būtu aizpildīta vienmērīgi. Ap un zem interjera priekšmetiem jāatstāj nedaudz brīvas vietas. Tas nozīmē, ka vēlams iegādāties mēbeles uz nelielām kājiņām vai ritenīšiem.
Tāpat speciālisti neiesaka krēslus un galdus novietot zem sijām. Tās negatīvo enerģiju it kā novirza lejup, un zem sijām sēdošais cilvēks var sajust nogurumu un garastāvokļa pasliktināšanos.
Visas mēbeles kas ir virtuvē izvietotas ir regulāri jālieto. Visos krēslos un dīvānos kas atrodās virtuvē vajag pasēdēt. Savukārt sadzīves priekšmetus skapjos un plauktos novietojiet tā, lai tos ik pa laikam nāktos atvērt!
Mēbeļu novietošana virtuvē jāsāk ar svarīgāko - kompozīcijas centra noformēšanu. Virtuvē tā būtu plīts, taču pašam centram vajadzētu būt brīvam. Izņēmums varētu būt ēdamistaba, kur vidū var atrasties galds.
Priekšmetiem, kas simbolizē dažādas negācijas, nav vietas jūsu virtuvē un pat ne mājoklī! Pie sienas nevajadzētu kārt attēlus, kuros redzamas katastrofas, vardarbības ainas, nedabīgā nāvē miruši cilvēki.
Pozitīvu auru mājoklī rada attēli, kuros redzamais dod labumu cilvēkiem un apkārtnei, rosina gaišas domas vai patīkamas atmiņas.
Speciālisti uzskata, ka ēdamistabā un virtuvē iederas gatavu augļu vai skaisti klātu galdu attēli. Savukārt bildes ar kalniem jākar virs krēsla vai dīvāna sēdētājam aiz muguras, bet ūdeņu - ezeru, upju un jūru attēli - acu priekšā.