Mājaslapā interaktīvā veidā varat mācīties latviešu valodu, iepazīties ar jaunākajām izdotajām grāmatām, pārbaudīt savas latviešu valodas zināšanas un prasmes, gūt ieskatu par valodas apguves iespējām ārvalstu augstskolās, uzzināt par pedagogu tālākizglītības piedāvājumu, iepazīties ar skolotāju pieredzes materiāliem, kā arī elektroniski konsultēties par dažādiem valodas jautājumiem.
Ir izstrādāts un pirmo reizi sabiedrībai bez maksas pieejams elektronisks mācību līdzeklis latviešu valodas pamatprasmes (A1 līmeņa) apguvei ar septiņām nodarbībām, kur par starpniekvalodu izmantota gan angļu, gan krievu valoda. Jaunākie - sākumskolas vecuma interesenti - atraktīvā un saistošā veidā var apgūt latviešu valodas pamatus, sākot ar skaņām un burtiem, vārdu nozīmi un teikuma veidošanas pamatprincipiem. Šo informāciju meklējiet sadaļā "Mācies latviešu valodu internetā".
Mājaslapā pieejams grāmatu katalogs, kur lasītāji ātri un ērti var iepazīties ar Latviešu valodas aģentūras izdotajām mācību grāmatām un metodiskajiem materiāliem pieaugušajiem un bērniem latviešu valodas un literatūras apguvei, valodas apguvei bilingvāli, ar dažādām vārdnīcām un rokasgrāmatām u.c. izdevumiem.
Varēsit atrast informāciju par latviešu valodas vēsturi, dialektiem, skanējumu, iepazīties ar valodas politikas dokumentiem un valodas lietojumu reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, noskatīties un noklausīties video un audio klipus no reklāmas kampaņām "Runā ar mani latviski" un "Domā, kā runā", kā arī noskatīties filmas un iepazīties ar valodas kurioziem.
Ceram, ka mājaslapa būs vērtīgs informācijas avots gan par valsts valodas jautājumiem, gan arī par Latviešu valodas aģentūras darbību un tās piedāvātajiem pakalpojumiem
Esat laipni gaidīti jaunajās Latviešu valodas aģentūras virtuālajās mājās www.valoda.lv!
Latviešu valodas aģentūra izveidota 2009. gada 1.jūlijā, apvienojot Valsts valodas aģentūru un Latviešu valodas apguves valsts aģentūru, un tās mērķis ir nostiprināt latviešu valodas - Latvijas Republikas valsts valodas un Eiropas Savienības oficiālās valodas - statusu un sekmēt ilgtspējīgu attīstību.