Festivāla konkursā piedalījās 8 pilnmetrāžas filmas, kuras vērtēja 5 bērnu žūrija. Šogad "Berimorā" kopā tika izrādītas vairāk nekā trīsdesmit unikālas, skaistas, labestīgas un aizraujošas pilnmetrāžas un animācijas īsfilmas no Ziemeļvalstīm, Centrāleiropas, kā arī īpaša Gruzijas un Latvijas animāciju filmu izlase.
Festivāla laikā bērni piedalījās arī dažādās radošajās darbnīcās. Rīgā – režisores Māras Liniņas, animatores Daces Liepas un animācijas režisora, datormākslinieka Dzintara Krūmiņa radošajā darbnīcā, Liepājā – režisora Olafa Okonova darbnīcā, bet Cēsīs – Nila Skapāna un "Animācijas brigādes" meistarklasēs. Liepājā arī komiksu žurnāla "Kuš" veidotāja Zane Zajančkauska stāstīja par komiksu kultūru, bet animācijas režisore Ingrīda Pičukāne lasīja lekciju ar demonstrējumiem par tēmu "Animācija mājas apstākļos jeb mazais kinobrīnums".
Šogad pirmo reizi festivāla vēsturē tik plaši filmas tika izrādītas ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās – Cēsīs, Liepājā un no 12. līdz 14.aprīlim tiks izrādītas arī Ventspilī (teātra namā "Jūras Vārti"). Šādu praksi plānots turpināt un kino rādīšanas robežas vēl vairāk paplašināt – sarunas par sadarbību sāktas jau ar Daugavpili un Kuldīgu. Berimors dosies visur, kur būs gaidīts un pieprasīts.
Šogad Rīgas Starptautiskā Bērnu filmu festivāla saimnieks – mopšu sugas suņuks – Berimors savā īpašumā ieguvis arī īpaša dizaina un konstrukcijas velosipēdu. Tā autori ir "Ērenpreiss velosipēdu darbnīcas" meistari. Berimors atbalsta veselīgu dzīvesveidu, tāpēc velosipēds ir atzīts par bērnu filmu festivāla oficiālo pārvietošanās līdzekli.
2012.gadā Rīgas Starptautiskais Bērnu filmu festivāls "Berimors" svinēs 10 gadu jubileju. Par godu šim notikumam Starptautiskais kino centrs sadarbībā ar žurnālu "Ilustrētā junioriem" 2011.gada aprīlī uzsāk ilgtermiņa projektu, kura laikā, katru mēnesi žurnālā tiks publicēts komiksa stāsts "Berimora kino piedzīvojumi". 2012.gada sākumā visi stāsti tiks apkopoti un tiks izdots "Berimora" jubilejas komiksu žurnāls. Komiksa scenārija autors ir scenārists Ivo Briedis, animācijas zīmē animators Roberts Cinkuss.