Performance „Prieka robeža" norisinājās 9. maijā pie Uzvaras pieminekļa, tās laikā dažādos veidos tika mēģināts iepriecināt cilvēkus. Kā veidojās saruna ar performances skatītājiem, to parādīs nofilmētais materiāls un atklāta saruna ar „Prieka robežas" radītājiem.
Performances autors Ivo Briedis uzskata, ka pašlaik sabiedrība ir sadalījusies kopienās, frontēs, partijās, grupās, korporācijās, pozīcijās, komandās un sfērās, sabiedrība dzīvo dažādos informatīvajos un interešu lokos. Nav kopējās idejas, ir atšķirīgas realitātes un katram savi totēmi, ko pielūgt. Tajā pašā laikā nav gandrīz nekā un neviena, kam šīs atšķirības neievērotu un runātu universāli. Taču vajadzētu. Un kurš cits to darīs, ja ne brīvākie no pilsoņiem - mākslinieki? Ja mākslinieki šo nespēj, tad tie nav īsti mākslinieki - nedz brīvi, nedz drosmīgi, nedz vajadzīgi.
Performance radusies projektu cikla „Lobotomijas spēlītes" ietvaros,kas ir kopīga platforma jaunajiem režisoriem, kur izmēģināt savas vistrakākās idejas, projekta pamatmērķis ir nevis galarezultāts, bet gan izpētes un iedrošināšanās process. Izrāžu veidošanā liela uzmanība tiek pievērsta aktiera un režisora kopā radīšanas procesam.
Ivo Briedis veidojot performanci „Prieka robeža" nonācis pie secinājuma, ka teātrim pašam ir jānāk ārā pie skatītāja. Jāiznes sevi laukā, tur, kur viss, par ko raksta žurnālisti, rakstnieki un dramaturgi, atrodas. Nav jānosēdina skatītājs spoguļa priekšā, bet ir jāsaplūst ar skatītāju. Nav jāspēlē teātris par viņu, bet ir jāspēlē viņa spēle. Jābūt plecu pie pleca ar prototipiem, kas ir tie paši skatītāji. Jāieliek sevi notikumā. Nedistancēties laikā un vietā, bet tikai un vienīgi attieksmē.
Biļetes var iegādāties pirms pasākuma teātra kasē, cena - 2LVL/1LVL (studentiem, skolēniem, pensionāriem).