Izstādes nosaukuma vārda skaidrojums vēsta, ka tas ir standartizēts uzdevums, kura izpildes rezultāti dod spēju vērtēt izpildītāja spējas, zināšanas, iemaņas, gribasspēku un citas īpašības. Vārda izcelsme ir no angļu valodas- test, kas nozīmē pārbaude, pētīšana. Vārda skaidrojumu var attiecināt gan uz skatītāju, kam viņš tiks pakļauts, skatot un izvērtējot darbus, gan arī uz darbu autori.
Izstādē skatāmos darbus var aplūkot kā jaunās mākslinieces meklējumus savas glezniecības valodas izkopšanas ceļā, kurā savijas visdažādākie motīvi un ietekmju sfēras, testējot savas sajūtas un ikdienas vērojumus, kas kalpo kā iedvesma un mākslas darbu dziļums. Kā viena no būtiskākajām ir māksliniecei tuvā urbānās vides kultūra un tās valoda, kas skatāma lielformāta darbos, gan kā konkrētu cilvēku portretējumi, gan kā grafisko zīmju sistēmas eksperimenti ar akrila krāsu. Taču līdzās tikai pilsētā atpazīstamiem momentiem, tiek fiksēts arī tīrs dabas vērojums gan tiešs, gan pakļauts mākslinieces korekcijām, to kārtojot mazāka izmēra darbos. Pa vidu šķietamiem ietekmju pretpoliem, izstādē skatāms darbs, kas portretē gan mākslinieces, gan ik viena cilvēka ikdienu, ko varētu saukt par sīkumu altāri, jo sastāv gan no pievelkošiem, gan atgrūdošiem sīkumiem, kas veido lielumu, kurā mēs dzīvojam.
Izstādes krāsainas kopskats, kas visu pirms nolasās aktīvo un košo krāsu lietojumā, veido daudzšķautnainu uztveres prizmu, kas neapstājas pie vieglām rotaļām ar izmantoto materiālu dažādību un dekoratīviem ritmiem. Izstādes testa rezultātā nolasāma aktīva mūsdienu cilvēka portretējums.