Iestudējuma pamatā ir Marinas Vladi grāmata ar tādu pašu nosaukumu. Aktrise ar aizkustinošu un apvaldītu nostaļģiju runā par divpadsmit gadiem, kurus viņa pavadīja Parīzē un Maskavā, pastāvīgi ceļojot no vienas pilsētas uz otru un paliekot nešķirami saistīta ar Vladimiru Visocki, par brīnišķīgajām un sarežģītajām divu spilgto personību attiecībām, par spožu un traģisku dižā krievu dzejnieka, dziedātāja un aktiera likteni.
Tāpat kā grāmata, kas satriec lasītāju ar tajā atsegtajām sāpēm un autores skaudrajām atklāsmēm, izrāde "Vladimirs jeb pārtrauktais lidojums" jau izpelnījusies vispārēju apbrīnu Francijā. Tās pirmizrāde notika 2006. gada rudenī Parīzē, uz slavenā teātra Buff du Nord skatuves un guva grandiozus panākumus, turklāt bargie kritiķi to medijos nodēvēja par "īstu mazu šedevru".
Būtiski, ka šī izrāde jāuzlūko kā dižā mākslinieka atraitnes atbilde uz visiem jautājumiem par viņas attieksmi pret nesen uzņemto odiozo filmu "Paldies, ka dzīvs".
"Šī izrāde ir atmiņas velte, turklāt iespaidīgi izsmalcināta un atklāta velte. Tās centrā, pašā kodolā - Marina Vladi, īstena Siržu karaliene, maiga un burvīga, mirdzoša un izcili spēcīga gan dziesmā, gan čukstā, gan kliedzienā, gan arī klusēšanā. Pievēršoties savas grāmatas labākajām lappusēm, viņa godina dzejnieku un kaislīgu aktieri, kurš bija viņas vīrs, Vladimiru Visocki. Žana-Lika Tardjē iestudējums un brīnišķīgo mūziķu radītais muzikālais pavadījums veido apbrīnojamu atmosfēru, kurā Marina Vladi mirdz savā skaistumā un talantā, liekot skatītājiem brīžiem raudāt, brīžiem smieties, brīžiem skumt," raksta Le Figaro.
Inscenējums: Marina Vladi un Žans-Liks Tardjē; iestudējums: Žans-Liks Tardjē; lomās: Marina Vladi, Konstantīns Kazanskis, Oļegs Ponamorenko, Filips Garsija.