„Tumšā, tumšā valstī, tumšā, tumšā, tumšā rajonā, tumšā, tumšā mežā, tumšā, tumšā mājā, tumšā, tumšā istabā, tumšā, tumšā stūrī, tumšā, tumšā skapī. Notiek spēle – iespējams, paslēpes, atslēpes, iespējams, ar slēpēm, iespējams – basām kājām. Tiklīdz tiek atrasts kāds pavediens, jebkura liecība nekavējoties tiek dzēsta, lai pēcteči to neuzietu. Katram jāatrod savas. Norisinās atklājumi un aizklāšanās, maskēšanās vienlaicīgi. Tā meklējumi norisinās caur ausi, bet klausīšanās – caur pēdu. Pastāv ceļš un sliede, nospiedums un atspiedums uz un no iekšpuses vai ārpuses,” par izstādi komentē darbu autori.
Raitis Hrolovičs ar plašu izteiksmes līdzekļu klāstu darbos ataino mūsdienu pilsētvides, neskartas dabas un globālās ekonomikas simbiozi, tādejādi radot savu ironisko laikmeta liecību, veidojot ne tikai atsevišķi skatāmus darbus, bet arī noslēgtu vidi, kurā galvenais izteiksmes līdzeklis ir noskaņa.
Mojmir izstādes „no polish” ietvaros darbojas kā ārējs padomdevējs, līdzautors, kā arī koncepciju un ideju izstrādātājs, stenogrāfs.
Ievas Saulītes darbība un intereses ietver divas saistītas jomas – mākslinieks un kurators, kā arī šo jomu robežu un sinerģiju meklēšana. Kā kuratori Ievu Saulīti interesē citas formas izstādes, neierasta pieeja ekspozīciju veidošanā, kā arī domāšanā. Savukārt Ievas kā mākslinieces darbību spektru veido videi-īpašu, performatīvu instalāciju veidošana, grupu projektu īstenošana, kā arī tradicionālu mākslas veidu pielietošana ieceru īstenošanā.
Izstāde ir apskatāma līdz 17.maijam Laikmetīgās mākslas centra Ofisa galerijā, Alberta ielā 13, 7. stāvā. Izstādes ietvaros 16. maijā plkst. 18:30 norisināsies arī neordināra saruna, kuru vadīs mūziķis Rihards Adovičs – „Psihodēlijas stīgas mūzikā un mākslā”. Ieeja izstādē un dalība sarunā – bezmaksas.