Edgars Kvjatkovskis par pamata tēmu savam diplomdarbam noslēdzot studijas Latvijas Mākslas akadēmijā izvēlējies ēku Elizabetes ielā 10b, jo raugoties uz to, pārņem apbrīna un cieņa vienlaicīgi. Apbrīna par idejisko brīvību, kad tik radoši, mākslinieciski un, jāatzīst, beigu beigās harmoniski tiek savienoti tik dažādi nesaistīti elementi vienotā formu valodā, un cieņa, kad ir vēlēšanās noliekt galvu majestātiskas un greznas ēkas priekšā. Daudzslāņainu mākslinieka iekšējo atspoguļojumu iegūst izstāde „Elizabetes 10b”, jo noslēdzot vienu idejisko un radošās brīvības ciklu, kas pavadīts Kalpaka bulvārī 13 tiek aizsākts jauns radošs posms - galerija „Kwjatkovsky”, kura mājvietu radusi ēkā, kas ir spilgtākais liesmojošā jūgendstila paraugs Rīgā, kas atpazīstams ar pārdrošiem tēlniecisku motīvu izmantojumiem - formu kontrastiem, dramatiskām sejām un izteiktu simboliku, ko mākslinieks asociē ar sevi un savu radošo darbību.
Izstādes „Elizabetes 10b” rotu kolekcija ataino ēkas eksterjera un interjera motīvu interpretācijas, kuras paustas 100 ekskluzīvu rotaslietu sērijā, kurai piemīt ne tikai lietišķās mākslas lietojamība, bet arī katra rota ir roku darbs, kurš zeltā, sudrabā un dzintarā harmoniski apvieno sīkplastikas, vitrāžas un elegantus grafiskos elementus. Pateicoties 21. gadsimta tehnoloģijām, dzintara rotas iegūst nebijušu vieglumu, smalkumu un dzintars rotās iestrādāts pēc unikālu tehnoloģiju kombinācijas: tas tiek apstrādāts ar lāzeru, pārklāts ar īpašu sastāvu, kas to pasargā no UV stariem un atmosfēras iedarbības, kā rezultātā dzintars nemaina krāsu un spīdumu. Rotās atainoti ornamenti, figurāli tēli un elementi no Elizabetes ielas 10b. Jaunajā veidolā dzintaru ieraugām kā modernu materiālu, piesātinātu ar gadsimtos uzkrātām enerģijām, jo savos darbos mākslinieks savienojis gan praktisko, gan estētisko pusi, radot rotas, kas ir elegantas, ar enerģiju piesātinātas un savu nēsātāju iedvesmo kā svētkos, tā ikdienā.
Edgara Kvjatkovska ideja ir ne tika radīt mākslas darbu, bet ar to padarīt mūžību klātesošu un taustāmu, caur laikmeta liecības meklējumiem vēsturiskā aspektā, bet arī ikviena zemapziņā. Turpmāk galerijā „Kwjatkovsky” pie mākslinieka būs iespējams pasūtīt kādu īpašu no savas mājas dekoratīvajiem elementiem, ko pārvērst elegantā rotā, piemēram, vīrieši aproču pogas ar ornamentāliem dzīvnieku tēliem, sievietes auskarus ar ziediem.
Edgars Kvjatkovskis ieguvis bakalaura grādu tēlniecībā un šobrīd noslēdz studijas Latvijas Mākslas akadēmijas maģistrantūrā tēlniecības apakšnozarē. Mūžizglītības programmas Erasmus ietvaros studējis Minhenes Mākslas akadēmijā. Grupu izstādēs, simpozijos un konkursos, Latvijā un ārpus tās, piedalās kopš 1998. gada. 2004. gadā ieguvis 1.vietu Latvijas tēlnieku granīta simpozijā. Kopš 2007.gada Latvijas Mākslinieku savienības biedrs. 2010. gadā organizējis „Starptautiskais monumentālo mozaīku simpozijs” Latvijā, kurā piedalījās dalībnieki no septiņām valstīm. Bakalaura studiju laikā divus gadus bijis Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāla kurators. Paralēli studijām Akadēmijā pasniedzis veidošanu Bērnu mākslas skolās. 2011. gadā Rīgas Jūgendstila muzejā atklāta mākslinieka pirmā rotu personālizstāde „Alberta 12”. Organizējis Starptautisko mākslas festivālu „Mākslas dienas”, kā arī piedalījies Starptautiskā pozitīvās mūzikas un mākslas festivāla „Laba Daba” organizēšanā. Edgara Kvjatkovska mākslas darbi atrodas privātajās kolekcijas Latvijā un ārpus tās.