Domē neiekļūst trīs no pašreizējām četrām koalīcijas partijām - vicemēra Andra Ārgaļa pārstāvētā Tautas partija (TP), līdzšinējā mēra Jāņa Birka pārstāvētā apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK (TB/LNNK) un vicemēra Jāņa Dinēviča pārstāvētā Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP).
Balsojuma rezultāti 131 no 158 vēlēšanu iecirkņiem liecina, ka vēlēšanās pārliecinošs līderis ir SC, kas saņēmis 33,52% balsu. Kā otrie seko PS - 19,17%, tālāk LPP/LC - 15,23% un JL - 11,36%.
Par "Sabiedrību citai politikai" (SCP) nobalsojuši 3,85% vēlētāju, bet par apvienību TB/LNNK - 3,38%.
"Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL) saņēmusi 2,66% vēlētāju atbalstu, TP - 2,03%, Zaļo un zemnieku savienība - 2%, bet LSDSP - 1,26% balsu.
Esošajā domes sastāvā lielākā patlaban ir TP frakcija ar deviņiem deputātiem. Pa astoņiem deputātiem Rīgas domē patlaban ir TB/LNNK, PCTVL un LPP/LC, savukārt pa septiņiem deputātiem - SC un JL. LSDSP Rīgas domē ir pieci deputāti, bet apvienības "Dzimtene/Latvijas Sociālistiskā partija" deputātu frakcijai - četri.
Rīgas domē darbojas arī četri neatkarīgie deputāti.
Iepriekšējās Rīgas domes vēlēšanās JL ieguva 13 deputāta mandātus, PCTVL - deviņus, TP - astoņus, apvienības "Dzimtene" un Latvijas Sociālistiskās partijas apvienotais saraksts - astoņus, LSDSP - septiņus, TB/LNNK - sešus, partija "Jaunais centrs" - piecus, LPP - četrus, tomēr sasaukuma laikā vairāki deputāti mainīja savu piederību frakcijām.