Programmas ietvaros iespējams saņemt finansiālu atbalstu mācību vizīšu, stažēšanās, apmācības vai sadarbības tīklu veidošanai Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs.
Atbalsta iegūšanai projektā jābūt iesaistītiem dalībniekiem no vismaz trim valstīm, no kurām vismaz vienai jābūt Ziemeļvalstij un vienai Baltijas valstij. Programma sedz līdz 70% no ceļa, uzturēšanās un tīklošanās aktivitāšu izdevumiem. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2009. gada 15. oktobris.
Visa informācija pieejama Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā mājas lapā www.norden.lv sadaļā „Grantu programmas”.
Pirmajā izsludināšanas kārtā šīgada pavasarī tika atbalstīti 27 projekti sekojošās nozarēs: informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, elektronika un elektrotehnika, dizains, reklāma, ilgtspējīga mode, kino industrija, tulkošana un valodu apmācība, dzelzs un tērauda liešana, atjaunojamās enerģijas ražošana un ilgtspējīgās polimērtehnoloģijas.
Mobilitātes programmas darbība ir apstiprināta laika posmam no 2009. līdz 2013. gadam ar mērķi veicināt ekonomisku sadarbību, uzņēmējdarbību, reģionālu klasteru veidošanu un inovāciju attīstību NB8 valstīs (Dānijā, Īslandē, Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, kā arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā).
Latvijā un pasaulē » Sadzīve
Finansiāls atbalsts Latvijas uzņēmējiem Ziemeļvalstu-Baltijas valstu sadarbības ietvaros
Kārlis Valters, 14.09.2009. 12:29
Uzņēmēji, biznesa organizācijas un citi uzņēmējdarbības jomas pārstāvji tiek aicināti piedalīties Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā „Uzņēmējdarbība un rūpniecība”.