2006.gadā Vīķe-Freiberga ieņēma 63.vietu, 2005.gadā 48.vietu, bet 2004.gadā 70.vietu.
ASV valsts sekretāre Kondolīza Raisa nokritusies līdz ceturtajai vietai no pagājušā gada otrās vietas.
Savukārt otro vietu ieņem Ķīnas premjerministra vietniece Vu Ji, bet trešo Singapūras investīciju kompānijas "Temasek Holdings" izpilddirektore Ho Čina.
Četras no pirmajā desmitniekā iekļuvušajām sievietēm ir no Āzijas. Piektajā vietā ierindojusies Indijā dzimusī pārtikas giganta "PepsiCo" izpilddirektore Indra Nuji, bet sestajā vietā atrodas Indijas vadošās Nacionālās kongresa partijas prezidente Sonja Gandi.
Septītajā vietā atrodas kalnrūpniecības grupas "Anglo American" izpilddirektore Sintija Kerola, kas ir līdz ar Merkeli ir vienīgās eiropietes pirmajā desmitniekā.
Pārējās desmitniekā iekļuvušās sievietes ir biznesa lēdijas - astotajā vietā kompānijas "Archer Daniels Midland" līdzpriekšsēdētāja Patrīcija Verca, devītajā vietā "Kraft Foods" priekšsēdētāja Irēna Rozenfelda un desmitajā vietā - tehnoloģiju giganta "Alcatel-Lucent" izpilddirektore Patrīcija Ruso.
Tālāk sarakstā atrodas divas Francijas jaunās valdības ministres - iekšlietu ministre Mišela Alio-Marī un ekonomikas ministre Kristīna Lagārda.
Lielbritānijas karaliene Elizabete II ierindojas 23.vietā, bet Ņujorkas senatore un ASV prezidenta kandidāte Hilarija Klintone - 25.vietā.
Divas trešdaļas no sarakstā iekļautajām sievietēm ir uzņēmējas, bet nepilna trešdaļa - politiķes, ieskaitot divas karalienes - Lielbritānijas karalieni Elizabeti II un Jordānijas karalieni Ranju. Starp politiķēm ir trīs premjerministres, sešas prezidentes un divas pirmās lēdijas.
Vairums sarakstā iekļuvušās sievietes ir no ASV biznesa aprindām. Otrs lielākais pārstāvju skaits ir Ķīnai un Lielbritānijai - katrai pa deviņām.