Kā, gandrīz, vienmēr, pie vainas bija militāristi, kas jau Otrā pasaules kara laikā mēģināja izgatavot plastmasas lēcas ieroču tēmekļiem. Tomēr izgudrojums nedeva nekādu labumu – tikai aizķepināja visas ierīces, ar ko nonāca saskarsmē. Tā tas turpinājās līdz 1955.gadam, kad pirmo reizi kāds iedomājās dīvaino vielu tirgot kā līmi ar nosaukumu „Flash Glue”. Ar dažādiem uzlabojumiem līme tika patentēta 1956.gadā, bet pirmā reklāma ar šo izstrādājumu parādījās 1959.gadā, kad televīzijas šovā I’ve Gota Secret tā vadītājs Gerijs Mūrs tika pacelts gaisā, izmantojot divas kopā salīmētas metāla plāksnes.
Kopš tā brīža superlīme turpina savu uzvaras gājienu pasaulē. Tomēr mūsdienās retais varētu iedomāties, ka šāda tipa līme var tikt izmantota ne tikai priekšmetu salīmēšanai, bet arī brūču salīmēšanai.
Pirmoreiz šāda līme tika izmantota Vjetnamas kara laikā. Tā kā karā gūtās brūces un pušumi bija visai iespaidīgi, kā arī savu artavu deva siltais klimats, tad ievainotie karavīri strauji nosaiņoja. Lai novērstu šo problēmu parasti izmantoja marles saites, bet to piegāde ne vienmēr bija pienācīga. Tāpat arī pārvietot ievainoto pa ne īpaši gludiem ceļiem bija visai sarežģīti, jo pārsēji regulāri nāca nost.
Risinājums tika rasts ļoti vienkāršs. Līme tika iepildīta izsmidzināmā flakoniņā un sanitārs nu varēja vairs nemeklēt somā marli, vai plēst sev kreklu strēmelēs, lai apturētu kāda jenkija asiņošanu. Tā vietā viņš vienkārši izvilka burvju flakoniņu, pāris reizes uzpūta tā saturu uz ievainotās vietas un dažu sekunžu laikā problēma tika atrisināta – ievainoto varēja mierīgi evakuēt uz mierīgākām vietām.
Protams, pirmie kucēni bija jāslīcina – daudziem šādi „appūstiem” karavīriem tas arī bija pēdējais pakalpojums šajā saulē, tomēr, kas nekļūdās, nedzer šampanieti. Īsā laikā novērsa daudzus toksiskus līmes blakus efektus, kas palīdzēja lielam skaitam karavīru palikt dzīviem.
Arī mūsdienās līme tiek izmantota šādā veidā. Tiesa – tehnoloģijas ir attīstījušās un tā vairs nav tik bīstama. Līmi izmanto gan zobārsti, gan ortopēdi, gan arī ķirurgi. Bet tas nenozīmē, ka tā ir tā pati līme, kuru var nopirkt „Maximā” par 34 santīmiem.