"Cilvēki man vienmēr jautā, vai Madonna patiešām ir apsēsta ar cilvēku kontrolēšanu un manipulēšanu, kā to daudzi saka," Timberleika teikto citē "Contactmusic". "Jā, velns un elle. Mums Londonā bija paredzēta ieraksta sesija, bet es nejutos labi. Viņa man sacīja: "Vai gribi B12 (vitamīna) injekciju." Un izvilka no savas somiņas maciņu ar B12 šļircēm, izņēma vienu un teica: "Velc tās nost." Es novilku bikses, un viņa man iešpricēja tieši dibenā. Tā bija viena no lieliskākajām dienām manā dzīvē. Tas ir tieši tas, kas Madonna vienmēr būs mums - šprice pakaļā, kad tas mums visvairāk nepieciešams. Viņa ir sieviete, kas vienmēr atrodas virspusē, un esmu pārliecināts, ka viņai šī pozīcija patīk."
"Rokenrola slavas zālē vēl nekad nav uzņemts neviens, kas izskatītos tik sasodīti labi. Tu neesi nekāds vecs muzeja eksponāts," pirms Madonnas aicināšanas uz skatuves piebilda Timberleiks, paķircinot arī Britniju Spīrsu: "Ir bijušas daudzas, kas vēlējušās viņai (Madonnai) līdzināties. Es pat varētu būt ticies ar kādu pārīti no tām. Viņa (Madonna) pat skūpstījusies ar kādu no viņām, kuru es arī varētu būt vai nebūt skūpstījis. Protams, jūs saprotat, ka es runāju par Šonu Penu (amerikāņu aktieris, Madonnas bijušais vīrs)."
Uz to dziedātāja, kāpdama uz skatuves, atbildēja: "Tu vēl man norausies, jākli!"
Madonna popmūzikā debitēja 1982.gadā, un viņas pirmais albums "Madonna", kas iznāca 1983.gada jūlijā, bija sākums vienai no veiksmīgākajām karjerām popmūzikas vēsturē, kuras laikā dziedātāja visā pasaulē pārdevusi vairāk nekā 200 miljonus savu albumu eksemplāru.
"Es savā dzīvē esmu darījusi tik daudz dažādu lietu: rakstījusi bērnu grāmatas, modelējusi drēbes, uzņēmusi filmu. Taču vissvarīgākā man vienmēr bijusi mūzika, pie kā es vienmēr atgriežos un atgriezīšos, tā kā paldies jums," savā runā teica Madonna.
Ohaio štata Klīvlendas pilsētā esošajā ASV Rokenrola slavas zālē un muzejā var tikt uzņemti mūziķi par izciliem sasniegumiem 25 gadus pēc to pirmā albuma iznākšanas.
Kamēr "The Dave Clark Five" un Melenkemps uzņemšanai Slavas zālē bijuši nominēti arī iepriekš, Madonnai šis bija pirmais gads, kad viņai varēja tikt izrādīts šis gods. Pēc dziedātājas uzņemšanas amerikāņu roka veterāni "The Stooges" ar trakulīgo Igiju Popu priekšgalā nospēlēja divu Madonnas dziesmu - "Burning Up" un "Ray of Light" - roka versijas, vēsta "New Musical Express".
Kanādiešu dziesminieks Leonards Koens, kura dziesmas stāsta par mīlestību un seksu, uzticību un nodevību, tiek uzskatīts par vienu no inteliģentākajiem dziesmu autoriem. Viņš publicēja četrus dzejoļu krājumus un divus romānus, pirms kļuva par mūziķi, daļēji tāpēc, lai nekļūtu par badā mirstošu mākslinieku.
"Man šīs ir ļoti negaidīts notikums. Es šādu atzinību nealku un pat neuzdrošinājos par to sapņot," pirms savas dziesmas "Tower of Song" teksta nolasīšanas sacīja Koens, kuru Slavas zālē oficiāli ievadīja amerikāņu kulta rokmūziķis Lū Rīds.
Savukārt pagājušā gadsimta sešdesmito gadu britu popgrupa "The Dave Clark Five" atzina, ka viņu uzņemšana Slavas zālē ir reizē priecīgs un skumīgs notikums, jo to nepiedzīvoja grupas dziedātājs Maiks Smits, kurš februārī nomira no plaušu karsoņa, un saksofonists Deniss Peitons, kurš 2006.gadā mira no vēža.
Sešdesmitajos gados grupa tika uzskatīta par vienīgo konkurentu komerciālā ziņā tautiešiem "The Beatles", turklāt arī par grupu numur divi tā dēvētajā "britu iebrukumā" ("british invasion") ASV mūzikas tirgū, ko aizsāka tie paši "The Beatles". Lai gan grupa 1970.gadā izjuka, tā līdz šim pārdevusi 50 miljonus albumu eksemplāru.
Arī tagad grupa nolēmusi veiksmīgi nopelnīt, pateicoties iekļaušanai Slavas zālē gūtajai šā brīža popularitātei, steigšus izdodot labāko dziesmu izlasi kompaktdiska formātā un grāmatu ar grupas biogrāfiju.
Džonu Melenkempu, kuru Slavas zāles fonds raksturoja kā "Amerikas centrālās daļas cerību, grūtību un kaislību simbolu", zālē ievadīja amerikāņu dziedātājs Billijs Džoels.
"Visu mūžu esmu bijis staigājoša pretruna. Man nekad nav rūpējis, vai mani ieraksti būs populāri, tomēr vienmēr gribējies dzirdēt savas dziesmas radio," sacīja Melenkamps.
"The Ventures", kuras lielākie hiti bija "Walk Don't Run" un "Hawaii Five-O", Slavas zālē tika uzņemti par savu ieguldījumu instrumentālās rokmūzikas žanra radīšanā, kā arī par savu ieguldījumu sērfinga roka ("surf rock") attīstībā pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, paziņoja Slavas zāles fonds.
Vēl zālē tika uzņemti Kenijs Gembls un Lions Hafs, kas pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados radīja īpašo soulmūzikas skanējumu "Philly Soul" jeb Filadelfijas soulmūziku.
Pretendentus uzņemšanai Slavas zālē izraugās aptuveni 600 mūzikas industrijas profesionāļu. 23.gadskārtējā ceremonijā pieci uzņemtie mūziķi pārspēja citus nominētos māksliniekus - disko karalieni Donnu Sammeru, Ņujorkas disko un fank grupu "Chic", hip-hopa un elektronikas pionieri, dīdžeju "Afrika Bambaataa", kā arī Ņujorkas hip-hopa un hārdkora grupu "Beastie Boys".