Viņš arī norādīja, ka pie šī skaitļa vēl varēs pielikt klāt iepriekš LBAS savāktos aptuveni 11 tūkstošus parakstu.
"Domāju, ka divās dienās jāsavāc aptuveni 5000 parakstu pa visu Latviju, un tā nebūt nav liela problēma," norādīja Krīgers. Viņš arī informēja, ka šiem skaitļiem pagaidām vēl nav pievienoti tie paraksti, kas savākti ārzemēs. Tāpat viņš norādīja, ka pagaidām neviens nevar būt drošs, ka kāds pilsonis nav parakstījies divas reizes.
Krīgers izteica viedokli, ka daudzi cilvēki, kas vēlas parakstīties par grozījumiem Satversmē, nogaida līdz pēdējam brīdim, tādēļ rīt un parīt iedzīvotājiem, lai parakstītos par referenduma ierosināšanu, nāksies stāvēt rindās.
Tāpat Krīgers informēja, ka šodien LBAS saņēma informāciju, ka vēlēšanu punktos ir pietrūcis lapu, uz kurām iedzīvotāji var parakstīties par likumprojektu "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē". Līdz ar to šajos punktos cilvēki līdz plkst.13 nevarēja parakstīties.
Papildu aktivitātes līdz parakstu vākšanas beigām LBAS pārstāvji vairs nerīkos, sacīja Krīgers, norādot, ka LBAS pārstāvji turpinās informēt un konsultēt iedzīvotājus par likumprojekta būtību. Tāpat tiek izdalīti informatīvie materiāli par Satversmes grozījumu būtību un aicinājums iedzīvotājiem parakstīties par šo likumprojektu.
Jau ziņots, ka par likumprojekta "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē" ierosināšanu no 12.marta līdz 8.aprīlim Latvijā parakstījušies 134 966 pilsoņi, liecina CVK apkopotā provizoriskā informācija, informēja CVK Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa
Provizoriskie parakstu vākšanas rezultāti Latvijā būs zināmi piektdien, 11.aprīlī, bet galīgos parakstu vākšanas rezultātus CVK apkopos trīs nedēļu laikā, kas nepieciešams parakstu pārbaudei, lai konstatētu, vai kādi vēlētāji nav parakstījušies vairākkārt un vai visiem parakstītājiem ir bijušas balsstiesības.
Likumprojekts "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē" tiks iesniegts Saeimā, ja kopējais Satversmes grozījumu parakstītāju skaits, ieskaitot LBAS parakstu vākšanas ierosināšanai CVK iesniegtos 11 095 notariāli apstiprinātos parakstus, būs ne mazāks kā viena desmitā daļa no pēdējās Saeimas vēlēšanās balsstiesīgo pilsoņu skaita jeb vismaz 149 064 vēlētāji.