Pēc valdības vadītāja prognozēm, pēdējo inflācijas kāpumu ietekmēs energoresursu cenu pieaugums, kas kopējo inflācijas līmeni varētu paaugstināt par 0,8%-0,9%.
Godmanis arī norādīja, ka lielākās rūpes viņam radīšot tas, kā sabalansēt inflācijas samazināšanu ar ekonomikas izaugsmes saglabāšanu.
Atskatoties uz pirmajās 100 dienās paveikto, Godmanis uzsvēra, ka informatīvo ziņojumu laiks būs beidzies un turpmāk sekos reālo darbu izpilde.
Ceturtdien, 17.aprīlī, premjers Saeimas deputātiem iesniegšot rakstisku ziņojumu par pirmajās 100 dienās izdarīto ministriju šķērsgriezumā. Pēc tam dokuments būšot publiski pieejams visai sabiedrībai.
Kā žurnālistiem uzsvēra Godmanis, ministrijas un sekretariāti ir cītīgi pildījuši 100 dienu plānā noteiktos uzdevumus. Sarežģītākie un diskutablākie problēmu jautājumi gan iezīmējušies Ekonomikas ministrijas, Labklājības ministrijas un Satiksmes ministrijas sfērās, atzina premjers, uzsverot, ka situācija un problēmjautājumi ir apzināti un darbs to virzienā notiekot.
Vieni no smagākajiem uzdevumiem bijuši arī Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai, jo bijuši jāveic priekšdarbi reģionālās reformas īstenošanai. Ministrija ar saviem uzdevumiem esot tikusi galā, uzsvēra premjers.
Kā vienu no būtiskākajām lietām, ko nav izdevies izpildīt, Godmanis uzsvēra kompensējamo slimības lapu jautājuma atrisināšanu, kā arī vienošanos par minimālās algas palielināšanu.
Premjers arī norādīja, ka ekonomiskā situācija liks pārskatīt tēriņu samazināšanu. Tāpat neizbēgami būšot budžeta grozījumi vasarā, jo valdībai nākšoties atrast papildu līdzekļus pensiju paaugstināšanas kompensēšanai.
Kā ziņots, pagājušā gada 20.decembrī Saeima ar balsu vairākumu apstiprināja ilggadējā politiķa Godmaņa veidoto valdību, kurā premjera vadībā strādā 18 ministri.
Valdību veido četri politiskie spēki - Tautas partija, Zaļo un zemnieku savienība, LPP/LC un apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK. Šīs partijas veidoja arī iepriekšējo, Aigara Kalvīša (TP) vadīto valdību.
Godmaņa valdība ir 33.Ministru kabinets neatkarīgas Latvijas Republikas laikā. Līdz 1940.gadam kopumā bijušas 19 valdības, astoņas no tām vadījis Kārlis Ulmanis. Laikā no 1990.gada Latvijā bijušas 13 valdības, no kurām trīs vadīja Andris Šķēle (TP).