Sanktpēterburgas stīgu kvartetā apvienojušies spoži Sanktpēterburgas filharmoniskā orķestra mūziķi. Pāvels Popovs - Sanktpēterburgas filharmoniskā orķestra otrais koncertmeistars, Prezidenta balvas laureāts debitēja ar orķestri vēl pirms iestāšanās Pēterburgas konservatorijā un divdesmit gadu vecumā spēlēja solo Pēterburgas filharmonijas Lielajā zālē. Pāvels Popovs studējis gan Pēterburgā, gan Londonas Gildholas Mūzikas un drāmas skolā. Viņš uzvarējis vairākos starptautiskos konkursos kā solists un ansambļa mūziķis. Sniedz koncertus Krievijā un citās valstīs, kā arī vada meistarklases Eiropā un ASV. Sanktpēterburgas konservatorijas docētājs un Pētera Zinātņu un mākslu akadēmijas korespondētājloceklis.
Iļja Kozlovs ir starptautisku konkursu laureāts – ieguvis laureāta godu Mravinska konkursā, Čaikovska jauniešu konkursā, Glazunova konkursā un Postakīni konkursā Itālijā. Aktīvi piedalās Krievijas mūzikas norisēs un starptautiskos festivālos Austrijā, Francijā, Itālijā, Spānijā, Šveicē, Vācijā un citviet Eiropā. Patlaban Iļja Kozlovs ir Jurija Termirkanova vadītā Sanktpēterburgas filharmoniskā orķestra II vijoļu grupas koncertmeistars.
Andrejs Dogadins ir viens no Krievijas ievērojamākajiem altistiem. Kopš 1995. gada Sanktpēterburgas filharmoniskā orķestra altu grupas koncertmeistars. Bieži uzstājas kā solists, spēlējot Mocarta Koncertsimfoniju vijolei un altam, Hindemita, Martinū, Britena, Berlioza un citu komponistu instrumentālos koncertus. Aizrautīgs kamermūziķis. 1986. gadā Dogadins kļuva par Sanktpēterburgas konservatorijas vijoles un alta spēles nodaļas docētāju, patlaban profesors. Sniedz meistarklases un piedalās festivālos ASV, Eiropas valstīs, Izraēlā, Korejā, Peru u. c. Dogadins veicis ieskaņojumus skaņu ierakstu namos "Melodija", Sony Classics, Audio Visual de Sarra u. d. c., citstarp kopā ar Sanktpēterburgas stīgu kvartetu ieskaņojot Čaikovska, Borodina un Šostakoviča kvartetus. Viņam piešķirts KF Nopelniem bagātā skatuves mākslinieka goda nosaukumus.
Dmitrijs Hričovs absolvējis Nikolaja Rimska-Korsakova Sanktpēterburgas Valsts konservatoriju, kur aspirantūrā mācījies pie Andreja Dogadina. Papildinājis meistarību vasaras akadēmijās Vācijā, Austrijā un Lielbritānijā. Starptautisku konkursu laureāts, tajā skaitā arī stīgu kvartetu sacensībās. Bijis Krievijas akadēmiskā simfoniskā orķestra un Olgas Rudņevas vadītā Sanktpēterburgas čellistu ansambļa mūziķis, "Ņevas stīgu kvarteta" dalībnieks, kamermūziķis sadarbībā ar Sergeju Stadleru, Pāvelu Popovu u. c. Kopš 2011. gada Sanktpēterburgas filharmoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistars. Ar šo orķestri vairākkārt uzstājies kā solists un Aleksandra Titova vadībā ieskaņojis Gliēra un Vainberga skaņdarbus.
Rīgas festivālu organizē VSIA „Latvijas Koncerti", atbalsta Rīgas dome. Festivāls notiek no 2. līdz 18. jūnijam, piedāvājot klausītājiem astoņus koncertus dažādās Rīgas koncertzālēs un baznīcās.
Informācija www.latvijaskoncerti.lv
Publicitātes foto, Dmitrijs Hričovs