Ikviens tiek aicināts novērtēt, ko kolektīvs šogad ir paveicis un kāda ir bijusi tā izaugsme pirmā pusgada pastāvēšanas laikā. Šis būs atskaites punkts nākamā gada aktivitātēm.
Savu mūziku atskaņos 'Dirty Deal Audio' mūziķi un bītmeikeri traka melodija, Netīrās cilpas, Oriole, Niklavz, Kodek, Ohmtek; dzirdēsim gan klasisku instrumentālo hiphopu, gan eksperimentālākus bītus ar latviešu estrādes mūzikas sampliem, gan 8bit, skwug un pašmāju Skweee mūziku. Video fonu pasākumā nodrošinās Vj Daavis un Vok (RU)
Šī vakara ārvalstu viesis ir viens no retajiem Skweee mūzikas pārstāvjiem Francijā - 'Wankers United', kurš vairākkārt izdevis savus ierakstus sadarbībā ar Skweee mūzikas mātes leiblu 'Harmonia records' un ir aktīvs šī žanra pārstāvis Francijā.
Skweee mūzikas pamatprincipi tika izdomāti nesenajā 2007. gadā, kā pirmsācēju min mūziķi Pavan no Somijas. Skweee mūziku galvenokārt rada ar bungmašīnu un sintezatoru palīdzību. Šim žanram raksturīgs smags, bieži saraustīts un, kā daži to mēdz raksturot, "kūleņojošs" bass, ko papildina tādi bungu ritmi, ko varētu būt radījuši autistiski bērni, kas ielaisti Korg rūpnīcā parotaļāties ar sintezatoriem. Dēvēts arī par "sintētisko fanku" (synthetic funk) vai "pretrunīgo R&B" (conflict R&B), skweee mūzikas žanru pasaulē atrodas kaut kur starp hiphopu, R&B, electro, dancehall, un 8-bit mūziku, un, kaut arī pionieri šajā mūzikā ir somi un zviedri, skweee kļūst aizvien populārāks arī tādās valstīs kā Norvēģija, Spānija, Lielbritānija un ASV.
Šī vakara papildus bonusi ir daudzsološais latviešu bītmūzikas censonis Oriole prezentēs savu jauno EP "Mushroom Music Vol. 2"; bāra telpā uz video sienas UMKA.lv izrādes 'KUSTOŅI' ('Dirty Deal Teatro', 2007.g), Maijas Kurševas performatīvs VHS, komiksu žurnāla 'kuš!' animācijas un Krišjāņa Rijnieka un Irīnas Špičakas video instalācija.
http://www.youtube.com/watch?v=0HjyRmll7F4
Sākums — plkst. 21:00.
Adrese — Skolas iela 15, bijušā Jāzepa Mediņa mūzikas skolā.
Ziedojums — Ls 2.
Vairāk informācijas par pasākumu — www.dirtydeal.lv/audio