"Domāju, mēs varētu samazināt nepieciešamību ceļot, ja mēs varētu pasākumos un koncertos sevi projicēt. Mums ir tādas tehnoloģijas, taču pagaidām mēs tās neizmantojam," sacīja Tankjans.
Koncertus varētu translēt uz skatuves reāllaikā no grupas mājas studijas un mūziķi varētu kontaktēties ar skatītājiem tā, it kā atrastos vienā istabā, intervijā "Billboard" klāstīja mūziķis.
"Nebūs nekādu ceļošanas izmaksu, tādēļ koncertēt varētu arī grupas ar ļoti nelieliem naudas līdzekļiem, un arī biļetes būtu lētākas," piebilda viņš.
Turklāt tad arī pasaules mūzikas grandi varētu uzstāties mazajās valstīs, kurp šobrīd tiem braukt neatmaksājas.
Tankjans cenšas veicināt dabai draudzīgus risinājumus, lai gan apzinās, ka tas varētu izklausīties liekulīgi, jo arī viņa grupa, kas pārdevusi vairāk nekā 10 miljonus albumu kopiju, atstājusi negatīvu iespaidu uz apkārtējo vidi, jo lielākā daļa disku iepakoti plastmasas kastītēs un tie visi bija jātransportē uz veikaliem, tādējādi veicinot planētas piesārņošanu un izmešu rašanos.
Lai gan tagad daudzi mūziķi pievēršas vides aizsardzības problēmām, Tankjans spēris soli tālāk un uzsver, ka nedrīkst pārāk ideālistiski pieiet ekoloģiskiem risinājumiem, un norāda uz to saistību ar badu, nabadzību un karu pasaulē.
"Pat materiāli, kas tiek uzskatīti par dabai draudzīgiem, var nest lielu ļaunumu nabadzīgām valstīm. Piemēram, biodegvielas ražošanai nepieciešamo kultūru audzēšanai tiek izmantots milzīgs daudzums tās zemes, kas varētu tikt izmantota pārtikas audzēšanai," norādīja mūziķis.