Grupas otrā studijas albuma nosaukums ir Daughters of Molestia. Nosaukuma izvēli ietekmējuši Sv. Aurēlija Augustīna un Martina Heidegera darbos sastopamais molestijas jēdziens.
Daughters of Molestia ir konceptuāls albums. Tas atklāj klausītājam septiņus tumšus stāstus par muklājiem, kuros daudz vieglāk ir izvēlēties ceļu pa jau iemītām taciņām un laipām, nekā spert soli ārpus šīs šķietamās drošības. Albumā izmantotajiem instrumentiem un dziedājumiem Soundarcade ir ļāvuši piesūkties ar kontrastiem, kas rodami pastaigās starp izkropļotajiem koku stāviem, melnajiem akačiem un sārtajiem dzērveņu ziediem, aiznesot līdz klausītājam sāgu, kura reizēm ir brutāla spēka pilna un nomācoša, bet reizēm trausla, viegli ievainojama un skaudras melanholijas caurstrāvota.
Albuma producents ir Olivers Tarvids un tas ierakstīts kopā ar Ģirtu Laumani (Lomiku) un Māri Lāci Hodila Records studijā un Latvijas Valsts radio 7. studijā.
Albumā dzirdamie skaņdarbi:
1. Marsh
2. Thin
3. White Leech
4. Dog in the Frog
5. Messenger
6. Hunt Royal
7. Chopin/Herod
Iepriekšējais Soundarcade albums "12 songs of the Jackalope" iznāca 2006.gadā „Melo Records” paspārnē.
Mūzika » Grupas un solisti
Latvijas progresīvā roka pārstāvji Soundarcade atklāj sava jaunā albuma nosaukumu
Lauris Ābele, 24.09.2008. 11:57 | komentāri (4)
Paceļot noslēpumainības plīvuru mūziķi piedāvā noklausīties šī albuma pirmo atskaņošanai radiostacijās paredzēto skaņdarbu - White Leech .