Viņš norādīja, ka tā sauktā svingojošā Londona patiesībā maz saistījās ar parasto cilvēku dzīvi, tā "bija ne tik daudz nācijas jaunatnes zelta laikmets, bet gan tās sociālās elites labklājības svinēšana".
"Pagājušā gadsimta sešdesmitie gadi bieži tiek uzskatīti par laiku, kurā šajā valstī eksplodēja jaunatnes kultūra, taču daudzējādā ziņā tie bija gadi, kuros ideja sāka dezintegrēties," uzskata Faulers. "Tādas grupas kā "The Beatles" pamatā bija kapitālistiski ieinteresētas ar mūzikas industrijas palīdzību pašiem tikt pie bagātības. Viņi darīja aptuveni tikpat daudz, lai pārstāvētu nācijas jaunatnes intereses, kā "The Spice Girls" deviņdesmitajos."
Faulers norāda, ka rokgrupas "The Rolling Stones" līderis Džegers, atbildot intervijā uz jautājumu, vai bijis paaudzes tribūns, pats atzīst, ka bijis tikai mūziķis.
Pētnieks, kurš Kembridžā pasniedz Lielbritānijas moderno laiku vēsturi, uzskata, ka autentiskākas jaunatnes revolucionārās kustības meklējamas laika periodā starp abiem pasaules kariem.
Kā piemēru viņš min maz zināmo Kembridžas studentu Rolfu Gārdineru, kuru iedvesmojusi Vācijas "Jugenkultur" ideja, kas piedāvājusi iespējas jaunatnei brīvāk izpausties un izaicināt vecāko paaudzi.