
Tuvojoties "Putnu balles" lielajam koncertam, kas notiks 20. Decembrī Ķīpsalas hallē septinos vakarā, grupas dalībnieki domā ne vien par koncerta muzikālo kvalitāti, bet arī par neaizmirstamiem šova elementiem.
Šajā sakarā Kažam un Valteram radusies gluži nostalģiska vēlme savu „eirodziesmu” izpildīt uz autentiskajām ģitārām. Bet - viņiem nav ne jausmas, kur tās šobrīd atrodas?! Nezināmu iemeslu dēļ izsoles uzvarētājs vēlējās palikt anonīms.
Tomēr "Putnu balle" nenolaiž spārnus, t.i. – rokas – un izsludina meklēšanu!
Ja kādam ir zināma Valtera un Kažas sarkano Eirovīzijas ģitāru atrašanās vieta un to jaunais īpašnieks, lūdzam nekavējoties ziņot grupas menedžerei Anetei Kalniņai - anete@antena.lv Viņa ir pārliecināta – ja izdosies atrast ģitāras – izdosies arī vienoties par īpašām īres tiesībām, lai Valters un Kaža varētu tās vēlreiz izmantot "Putnu balle" lielkoncertā.