Sestdiena, 21.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Matīss, Modris, Mariss;

BK „Liepājas Lauvas” cienīgs zaudējums BK „Ventspils”

Mārtiņš Sīlis, 18.09.2009. 09:31

Šo ceturtdien, 17. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā basketbola klubs „Liepājas Lauvas” savā kārtējā pirms sezonas pārbaudes spēlē atzina basketbola klubu „Ventspils” pārākumu ar 69:82 (16:20, 17:20, 18:26, 18:16).

Jau pirms mača bija zināms, ka liepājnieku sastāvā laukumā dosies divi basketbolisti no Lietuvas. Trešā numura pozīcijā tika izmēģināts Laimis Kiseļus, bet centra pozīcijā spēlēja Arturs Masulis.

Spēles sākumu labāk iesāka mājinieki, kuri izvirzījās vadībā ar 4:0, taču ari ventspilnieki parādā nepalika un pēc diviem tālmetieniem jau 4:6. Turpinājumā komandas darbojās itin līdzīgi un pirmās desmit minūtes noslēdzās ar 4 punktu pārsvaru viesiem - 16:20.

Otrajā ceturtdaļā laukumā turpinājās līdzīga spēkošanās, taču visas desmit minūtes neliels pārsvars tomēr piederēja ventspilniekiem, kuri atpūtā devās ar 7 punktu pārsvaru - 33:40.

Jā atzīst, ka rezultatīvākie pēc puslaika bija abi viesspēlētāji no Lietuvas, kuriem šī bija pirmā atrādīšanās liepājnieku galvenajam trenerim Armandam Misus.

Pēc lielā pārtraukuma ventspilnieki izvirzījās vadībā jau ar vairāk kā 10 punktiem. Līdz ar to, pirms izšķirošajām desmit minūtēm mīnus 15 liepājniekiem - 51:66.

Pēdējo 10 minūšu laikā īpaši nekas uz laukuma nemainījās. Lai arī "Lauvas" atsevišķi ņemot uzvarēja šo ceturtdaļu (18:16), tomēr kopumā visā mačā bija jāsamierinās ar zaudējumu - 69:82.

Liepājnieku rindās rezultatīvu spēli aizvadīja abi viesspēlētāji no Lietuvas - Arturas Masiulis un Laimis Kiselius, kuri guva, attiecīgi, 22 un 20 punktus. Savukārt, pretiniekiem labākais ar 16 punktiem bija Ronalds Zaķis.

Šī liepājniekiem bija viena no pēdējām pārbaudēm pirms gaidāmās sezonas. Jau piektdien, 18. septembrī, "Lauvas" aizvadīs spēli Saldū, kur tiksies ar "VEF Rīga" basketbolistiem. Tiem, kas vēlas šo maču redzēt klātienē ir laipni lūgti Saldus Sporta centrā pulksten 18:00.

BK "Liepājas Lauvas" - BK "Ventspils" 69:82 (16:20, 17:20, 18:26, 18:16)