Svētdiena, 22.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Maigurs, Mārica, Māris;

„Liepājas Metalurgs” izcīna savu otro uzvaru sezonā

Mārtiņš Kozlovskis, 18.12.2009. 11:36

Ceturtdien, 17. decembrī, pie savas otrās uzvaras šā gada Latvijas Sieviešu Basketbola līgā tika „Liepājas Metalurgs” basketbolistes, kas pateicoties Sabīnes Niedolas 41 gūtajiem punktiem ļoti pārliecinoši pārspēja „Latvijas Universitātes” komandu – 97:56 (31:10, 22:13, 27:13, 17:20).

Situācija turnīra tabulā liepājniecēm nebija no tām spožākajām, jo komanda līdzšinējās 11 spēlēs bija izcīnījusi tikai vienu uzvaru, savukārt ceturtdienas pretiniecēm bija par divām uzvarām vairāk.

Iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē izbraukumā tikai nedaudz labākas izrādījās „LU” spēlētājas - 65:68. Taču šoreiz situācija laukumā bija pilnīgi pretēja un liepājnieces jau no paša spēles sākuma ātri vien izvirzījās vadībā un beigās tika izcīnīta ļoti pārliecinoša uzvara.

Pēc nospēlētām četrām minūtēm Liepājas meiteņu pārsvars bija jau visai ievērojams - 13:2 un arī turpinājumā dominēja laukuma saimnieces. Turklāt, ar pirmās ceturtdaļas beigu signālu Laura Zuzāne realizēja tālmetienu, tādējādi panākot plus 21 – 31:10.

Otrā desmitminūte aizritēja nedaudz līdzīgāk, taču joprojām liepājnieces turpināja atrauties un lielajā pārtraukumā komanda devās ar 30 punktu pārsvaru – 53:23.

Pēc pārtraukuma nekas uz laukuma nemainījās un liepājnieces droši soļoja pretim savai otrajai uzvarai šajā sezonā. Beigu beigās uzvara ar 41 punktu starpību – 97:56.

Veiksmīgu spēli liepājniecēm aizvadīja komandas līdere Sabīne Niedola un Laura Zuzāne. Sabīnes kontā šoreiz 41(!) punkti, savukārt, Laura izcēlās ar 20 gūtajiem punktiem (realizējot četrus no četriem tālmetieniem). Pretiniecēm labākā ar 23 punktiem bija komandas kapteine Anete Vorma.

Pateicoties šai uzvarai liepājnieces turnīra tabulā pakāpās vienu vietu augstāk un šobrīd ar divām uzvarām 12 aizvadītajās spēlēs atrodas 6. vietā.

Tagad komanda dosies nelielā atpūtā un nākošais mačs būs pēc svētku brīvdienām 2010. gadā, kur pirmā spēle gaidāma 9. janvārī izbraukumā pret to pašu „LU” komandu.