Sestdiena, 21.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Matīss, Modris, Mariss;

"Liepājas Lauvas 2" pārliecinoši turpina savu uzvaru gājienu

Mārtiņš Kozlovskis, 05.02.2010. 11:36

Ceturtdien, 4. februārī, desmito panākumu Rietumu līgas turnīrā izcīnīja "Liepājas Lauvas 2" basketbolisti, kas visai pārliecinoši ar 90:65 pārspēja komandu "Lapmežciems", tādējādi vēl jo vairāk nostiprinot savas pozīcijas čempionāta kopvērtējuma augšgalā.Liepājnieki līdz šai spēlei čempionātā bija startējuši bez zaudējumiem (deviņas uzvaras tikpat aizvadītajās spēlēs), un bija pamatotas cerības šo sēriju turpināt arī pēc šīs spēles.

Abu komandu pirmā savstarpējā spēle viņu mājās nebija no tām vieglākajām. Lai arī „Lauvas” fārmklubs izcīnīja uzvaru ar 35 punktu starpību (100:65), taču nelielu izbīli „Lapmežciems” tomēr panāca, kas gandrīz visu pirmo puslaiku turējās vadībā.

Taču šoreiz „Lapmežciems” uz Liepāju bija ieradušies tikai sešu cilvēku sastāvā, kas viesiem īpaši lielas cerības uz veiksmīgu mača iznākumu nedeva. Tā arī notika un liepājnieki izcīnīja savu 10. uzvaru čempionātā – 90:65.

Jau no mača pirmajām minūtēm vadībā izvirzījās mājinieki, kuri, kā vēlāk izrādījās, to neatdeva visas 40 minūtes. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar deviņu punktu pārsvaru (19:10) un nekas nemainījās arī turpmākajā mača gaitā. Lai arī pēc pirmā puslaika komandas šķīra tie paši deviņi punkti (42:33), taču spēles beigās rezultāts vēstīja jau 90:65 par labu liepājniekiem.

Liepājas komandas sastāvā punktus guva itin visi spēlē pieteiktie spēlētāji, taču visrezultatīvāko sniegumu nodemonstrēja Mareks Mejeris un Artūrs Freimanis, kuri spēlē guva pa 15 punktiem. Jāatzīmē, ka Artūrs Freimanis šajā mačā realizēja trīs tālmetienus. Savukārt, pretiniekiem labākais ar 17 punktiem bija Alvis Eglītis.

Līdz ar to, „Lauvas 2” turpina savu uzvaru gājienu arī pēc šīs spēles, kas ir pagarināta līdz desmit uzvarām. Nākošā spēle tiks aizvadīta Tukumā, 13. februārī, kad liepājniekus uzņems komanda „Partner Broker”. Savukārt, nākošā mājas spēle tiks aizvadīta 21. februārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies „Tukuma Sporta skolas” basketbolisti.