Sestdiena, 21.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Matīss, Modris, Mariss;

Latvijas U20 meitenes sagrauj Ukrainas komandu

Mārtiņš Sīlis, 18.07.2010. 23:09

Sestdien, 17. jūlijā, Grobiņas sporta centrā savu otro uzvaru U20 Eiropas basketbola čempionātā izcīnīja Latvijas izlases meitenes, kas ļoti pārliecinoši ar rezultātu 90:61 pārspēja Ukrainas basketbolistes. Līdz ar to, mūsu meitenes B grupu noslēdza esot 2. vietā.

Gaidāmā spēle pret ukrainietēm bija ļoti izšķiroša abām izlasēm, jo uzvara ļautu otrajā grupu fāzē iesoļot ar vienu uzvaru. Un par laimi, šoreiz krietni vien pārākas bija mūsu izlases meitenes.

Jau no pirmajām spēles minūtēm vadību pārņēma Latvijas meitenes, kuras ātri vien iekrāja pat 10 punktu pārsvaru un pēc pirmajām desmit minūtēm uz tablo plus 11 – 23:12. Otrajā ceturtdaļā turpinājās veiksmīgi iesāktais un lielajā pārtraukumā komandas šķīra jau 18 punkti – 46:28.

Atlikušajās divdesmit minūtēs nekas būtisks uz laukuma nemainījās un Latvijas meitenes vēl jo vairāk attālinājās. Galarezultātā pārliecinoša uzvara – 90:61.

Līdz ar to, Latvija B apakšgrupā ir izcīnījusi otro vietu aiz Krievijas un otrajā posmā sacentīsies vienā grupā ar Franciju, Poliju un Nīderlandi. Nākamais mačs Latvijai norisināsies 20. jūlijā pulksten 20:15 Grobiņā ar Franciju, kas izcīnīja trīs uzvaras A apakšgrupā.