“ASK-AB.LV” sagrauj “K-Rauta” handbolistus

easyget.lv, 11.11.2007. 12:30 | komentāri (4)

Sestdien Latvijas handbola čempionātā šosezon pirmo reizi savā starpā tikās pašreizējie turnīra tabulas līderi “K-Rata” handbolisti un vairākkārtējie Latvijas čempioni “ASK-AB.LV”. Protams, čempioni pierādīja, kāpēc ir čempioni un šajā mačā svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 32:19 (13:11).

Pirmais puslaiks šajā duelī aizritēja visai līdzīgā spēlē. Vadībā, protams, visu laiku atradās armijnieki, taču arī “K-Rauta” spēlētāji turējās godam un pretinieks tālāk par +3 punktiem netika atlaists 13:11.

Otrais puslaiks “K-Rauta” komandai sākās ar pilnīgu sagrāvi. Armijnieki veica 8 punktu atrāvienu, bet “K-Rauta” pirmos vārtus guva tikai puslaika 12.minūtē, kad tablo jau vēstīja 21:12. Arī turpinājumā armijnieki demonstrēja dzelžainu aizsardzību, kura mijās ar rezultatīviem un ātriem uzbrukumiem 32:19.

“K-Rauta” rindās pa trīs vārtiem guva Mārcis Šķerbīņins, Āri Puriņš un Normunds Blome.

Čempionu sastāvā rezultatīvākais ar 7 punktiem bija Lilienfelds - 7(4), Straumem, Jurdžam un Vadzītim pa 4 punktiem.

Nākamo spēli “K-Rauta” aizvadīs tikai 1.decembrī, kad Olimpiskajā Sporta Centrā plkst.17.30 tiksies ar LAT-88.

“ASK-AB.LV” nākamo spēli aizvadīs 14.novembrī, kad Ludzā plkst.19.00 tiksies ar SK Latgols vienību.