„TTT/Rīga” Eirolīgas turnīra mājas spēlēs turpina uzvaras gājienu

Gatis Kreceris, 29.11.2007. 08:00 | komentāri (5)

Trešdien, FIBA Eirolīgas turnīrā savu otro uzvaru izcīnīja „TTT/Rīga” basketbolistes, kuras savā laukumā ar 77:66 pārspēja Ungārijas komandu „MKB Euroleasing”. Rezultatīvākā spēlētāja mājiniecēm ar 25 punktiem bija Aisisa Tillisa.

Mača sākumā uz pavisam neilgu laiku vadībā atradās mājinieces, kad 2+1 guva Zane Eglīte. Turpinājumā „TTT” komandai pajuka spēle gan uzbrukumā, gan aizsardzībā kā rezultātā pirmo desmitminūti viešņas uzvarēja visai pārliecinoši ar 11 punktiem, 19:8.

Otrajā ceturtdaļā mājinieces sakārtoja spēli uzbrukumā un sāka pretinieces iedzīt. „TTT” meitenes veiksmīgi uzbruka teju vai no visām pozīcijām un ceturtdaļas vidusdaļā viešņas jau tika noķertas, 25:25. Puslaika atlikušajā laikā mājinieces jau pilnībā pārņēma vadību un pirms pārtraukuma atpūtā devās pie rezultāta, 35:29.

Trešajā ceturtdaļā spēle ritēja kā pa viļņiem. „MKB Euroleasing” veica izrāvienu ar 10 punktiem līdz ar to viešņas izvirzījās vadībā ar 42:46. Bet uz vietas stāvēt nedomāja arī mājinieces, kuras atbildēja ar līdzīgu izrāvienu 7:0 un pirms izšķirošā ceturkšņa vadībā ar 54:50 atradās „TTT/Rīga”.

Ceturtajā desmitminūtē mājinieces droši devās pretī savai otrajai uzvarai FIBA Eirolīgā. Veiksmīgi laukumā darbojās Žeržerunova un Tillisa un lielā mērā pateicoties tieši šīm spēlētājām mājinieces spēles galotnē bez lieka stresa izcīnīja samērā pārliecinošu uzvaru ar 77:66.

Lielisku spēli uzvarētājām aizvadīja vies spēlētājas - Tillisas kontā 25 punkti un 10 atlēkušās bumbas, Žeržerunovas un Žanitsu rēķinā 17 punkti. Zaudētājām ar 19 punktiem izcēlās Pirine Karolji.

Turnīra tabulas A grupā pārliecinošas līderes ir CSKA basketbolistes, kuras pagaidām cīnās bez zaudējumiem (četrās spēlēs četras uzvaras). Aiz „armījniecēm” seko „TTT/Rīga”, „Fenerbahce” un „MKB Euroleasing” komandas, kurām četros mačos ir pa divām uzvarām.

„TTT/Rīga” – „MKB Euroleasing” 77:66 (8:19, 27:10, 19:21, 23:16)

TTT: Tillisa 25, Mikaela 17, Žeržerunova 17, Kitizina 10, Z. Eglīte 5, Babkina 2, Tāre 1.

MKB: Karolji 19, Gorbunova 14, Milovanoviča 10, Semseja 7, Nemeta 6, Honti 6, Horti 2, Branzova 2.