Piektdiena, 20.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

LBL spēlē "Barons"/LMT izbraukumā pārspēj "Ventspili"

LETA, 08.12.2007. 21:50 | komentāri (2)

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē sestdien Ventspilī "Barons"/LMT ar rezultātu 97:87 (31:19, 20:16, 22:17, 24:35) pārspēja "Ventspils" komandu, tādējādi šosezon izcīnot otro uzvaru izbraukuma spēlē Ventspilī.
"Barons"/LMT izbraukumā "Ventspils" basketbolistus pārspēja ar rezultātu 72:67.

Rezultatīvākais "Barons"/LMT komandā sestdienas mačā ar 20 gūtajiem punktiem bija Demetrijs Darnels Aleksanders, bet 17 punktus guva Daiņus Adomaitis. "Ventspils" komandā ar 17 gūtajiem punktiem izcēlās Džimijs Baksters un Ronalds Zaķis, kurš visus punktus guva mazāk nekā 12 minūtēs.

Pirmā ceturtdaļa tika uzsākta līdzīgā cīņā, taču pamazām "Barons"/LMT palielināja savu pārsvaru, ceturtdaļu noslēdzot ar 12 punktu pārsvaru - 31:19.

Otrās ceturtdaļas sākumā "Barons"'/LMT guva septiņus bezatbildes punktus, tādējādi izvirzoties vadībā ar rezultātu 38:19. Pēc pirmā puslaika Rīgas komandas pārsvars bija 16 punkti - 51:35.

Trešajā ceturtdaļā "Barons/LMT" vēl vairāk palielināja savu pārsvaru, spēlēs pēdējo ceturtdaļu uzsākot ar 21 punkta pārsvaru - 73:52.

Ceturtajā ceturtdaļā "Ventspils" basketbolisti uzsāka veiksmīgu pakaļdzīšanos. Kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas divas minūtes un 38 sekundes, "Barons"/LMT pārsvars vairs bija tikai seši punkti - 85:79.

Spēles galotni sekmīgāk aizvadīja "Barons/LMT" basketbolisti, galarezultātā izcīnot uzvaru ar 10 punktu pārsvaru - 97:87.

LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā "Barons"/LMT rēķinā piecos mačos ir četri panākumi, un tas ieņem otro vietu, bet "Ventspils" ar trīs uzvarām četrās spēlēs atrodas trešajā pozīcijā.