Piektdiena, 20.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

„TTT Rīga” atzīst Eirolīgas favorīšu pārākumu

Gatis Kreceris, 12.12.2007. 22:17 | komentāri (4)

Trešdien, FIBA Eirolīgas turnīrā „TTT Rīga” savā laukumā, Olimpiskajā Sporta centrā uzņēma Gundara Vētras trenētās Maskavas „CSKA” basketbolistes, kuras laukuma saimnieces apspēlēja ar 87:56. Rezultatīvākā spēlētāja „TTT Rīga” sastāvā ar 17 punktiem bija Aisisa Tillisa.

Ainārs Čukste starta pieciniekā laukumā sūtīja: Babkinu, Tillisu, Kitizinu, Tāri un Mikaelu, bet Gundars Vētra savā pirmajā pieciniekā iekļāva Votersu, Stepanovu, Lovsoni - Veidu, Korstinu un Artešinu.

Spēles sākumā cīņa izvērtās līdzīga, bet ceturtdaļas vidusdaļā „CSKA” pārņēma mača kontroli savās rokās. Pirmajās 10 minūtēs viešņu spēlētājas Stepanova un Votersa dominēja zem groziem, kuras divatā guva 12 no komandas 20 punktiem. „TTT Rīga” sastāvā Tillisa atzīmējās ar 7 „acīm”. Rezultāts pēc nospēlētām 10 minūtēm bija 20:14 „CSKA” labā.

Otrajā ceturksnī Gundara Vētras vadītās basketbolistes turpināja apšaudīt „TTT Rīga” sargāto grozu un pakāpeniski palielināja savu pārsvaru. Ļoti sekmīgi spēle iesaistījās viena no Spānijas izlases līderēm Valdemoro, kura otrajā ceturtdaļā guva 7 punktus. Punktu pirmajam puslaikam ar precīzu „trejaci” pielika Dreimane un rezultāts pēc pirmā puslaika bija 42:26.

„CSKA” triecien trio Valdemoro, Stepanova un Votersa kopā guva 23 punktus, attiecīgi 7, 6, un 10 „acis”, savukārt mājiniecēm ar 9 punktiem pēc aizvadītām 20 minūtēm rezultatīvākā bija Tillisa.

Trešajā ceturtdaļā abas komandas daudz uzbruka no tālās distances, taču viešņas arī neaizmirsa par savu pārākumu zem groziem un veiksmīgi to izmantoja. Pēc nospēlētām 30 minūtēm ar 23 punktiem vadībā bija „CSKA” komandas spēlētājas, 64:41. Mājiniecēm Babkina trešajā desmitminūtē guva 5 punktus, bet viešņām ar 6 punktiem rezultatīvākā bija Votersa.

Pēdējā ceturksnī jau viss bija izšķīries un Gundars Vētra savām līderēm varēja dot atpūsties, kamēr sevi laukumā veiksmīgi apliecināja rezerves spēlētājas. „TTT Rīga” ar visiem spēkiem cīnījās līdz pēdējai sekundei un mēģināja novest spēli līdz galam ar pēc iespējas mazāku rezultāta starpību. Spēles beigu rezultāts 87:56.

Uzvarētājām ar 20 punktiem rezultatīvākā spēlētāja bija Hamona, bet Votersas rēķinā 16 punkti un 12 atlēkušās bumbas. „Double double” savāca arī Stepanova 14 punkti, 15 atlēkušās bumbas un 3 bloķēti metieni. „TTT Rīga” sastāvā ar 17 punktiem un 11 bumbām zem groziem izcēlās Aisisa Tillisa.

„TTT Rīga” – „CSKA” Maskava 56:87 (14:20, 12:22, 15:22, 15:23)

TTT: Tillisa 17, Babkina 11, Dreimane 10, Kitizina 6, Tāre 5, Krūmiņa 3, Mikaela 2, Žeržerunova 2.

CSKA: Hamona 20, Votersa 16, Stepanova 14, Valdemoro 13, Korstina 9, Artešina 5, Sokolovskaja 5, Lovsone -Veida 5.

A grupas turnīra tabulā „CSKA” ar 6 uzvarām 6 spēlēs atrodas pārliecinoši pirmajā vietā, savukārt otro vietu ar 3 uzvarām un 3 zaudējumiem ieņem „TTT Rīga”.