"Ventspils" izbraukumā pārspēj Klaipēdas "Neptunas"

LETA, 04.01.2008. 08:40

SEB Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē ceturtdien "Ventspils" izbraukumā ar rezultātu 91:71 (24:19, 23:16, 22:13, 22:23) pārspēja Klaipēdas "Neptunas".
"Ventspils" komandas labā 21 punktu guva Akselis Vairogs, bet 18 punktus - Džimijs Baksters. Raimonda Gabrāna kontā 12 punkti, bet Mārtiņš Skirmants guva 11 punktus.

"Neptunas" komandā 16 punktus guva Deivids Gaiļus, bet 14 punktus Marjus Runkausks.

Pirmās ceturtdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 16:16, bet ceturtdaļa noslēdzās ar piecu punktu pārsvaru "Ventspils" komandai - 24:19.

Otrās ceturtdaļas vidū "Neptunas" atjaunoja neizšķirtu - 32:32, taču atkal "Ventspils" basketbolistiem izdevās palielināt savu pārsvaru. Pirmo puslaiku Latvijas klubs uzvarēja ar 47:35.

Trešajā ceturtdaļā "Ventspils" turpināja palielināt rezultāta starpību, to noslēdzot ar 69:48, bet visā mačā Latvijas klubs uzvarēja ar 20 punktu pārsvaru - 91:71.

Abu komandu šīs sezonas pirmajā tikšanās reizē "Ventspils" savā laukumā "Neptunas" pārspēja ar 97:67.

Līgas kopvērtējumā desmit komandu konkurencē "Ventspils" ar piecām uzvarām 12 mačos atrodas sestajā vietā, bet "Neptunas" ar vienu uzvaru 12 spēlēs atrodas desmitajā vietā.