Piektdiena, 20.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

"TTT/Rīga" sagrauj "RTU/Klondaika" vienību, Peničeiru debitē

basket.lv, 07.01.2008. 08:30

Svētdienas vakarā Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) spēlē Rīgas TTT basketbolistes ar rezultātu 97:25 burtiski sagrāva "RTU/Klondaika" basketbolistes.

"RTU/Klondaika" spēlētājas pirmajās desmit minūtēs ne vienu pašu reizi nespēja "iekarot" Latvijas čempionu grozu... Spēles turpinājumā gan pāris reizes tikt pie kāda grozu guvuma izdevās, taču spēles beigu rezultāts izsaka visu - 97:25.

Treneri šodien atpūtu deva Baltijas jūras kausa ieguvējai Anetei Šteinbergai, Baibai Eglītei, Kitizinai, Žeržerunovai un Andersonei. Nekas pārsteidzošs laukumā nenotika – pēc Ziemassvētku brīvdienām komandas nav labākajā formā un rezultāts auga lēni. Pirmās rēķinu atklāja „TTT” basketbolistes, divus punktus gūstot Aijai Brumermanei, kuriem viņa tūlīt pievienoja arī precīzi izpildītu soda metienu. Ceturtās minūtes 42. sekundē noteikumus pret Peničeiru pārkāpa Laura Puriņa. Otrais Patrišas metiens sasniedza mērķi – 7:0 „TTT”labā. Līdz ceturtdaļas beigām laukuma saimnieces guva vēl 11 punktu, viešņas atstājot „sausā”.

Brumermanes solo
Pirmos punktus „RTU/Klondaika” labā 11. minūtē guva Madara Upeniece, tomēr rezultāta starpība neapturami turpināja augt „TTT” labā. Pirmajā puslaikā +47, turklāt punktus guva visas astoņas spēlei pieteiktās „TTT” basketbolistes. Ar rezultatīvu spēli uzbrukumā un aktīvu cīņu zem abiem groziem otrajā puslaikā izcēlās Aija Brumermane, kopā savācot 19 punktus un 11 atlēkušās bumbas, kurām pievienoja 3 bloķētus metienus.

TTT sastāvā šovakar debiju piedzīvoja visu laiku labākā WNBA piespēļu devēja Tiša Peničeiru,nospēlējot 29 minūtes, gūstot 13 punktus (2p. 5/8, s.m. 3/4), izcīnot trīs atlēkušās bumbas un atdodot trīs rezultatīvas piespēles.

"TTT/Rīga" - "RTU/Klondaika" 97:25 (18:0, 37:8, 25:11, 17:6)

TTT: Brumermane 19+11AB, Žasintu 16+6PB, Tillisa 14+8AB, Tāre 14, Krūmiņa 9+6AB, Eglīte 9, Babkina 3+8AB.
RTU: Upeniece 7+9AB, Pīterniece 4, Indrāne 4, Jākobsone 2, Korfa 2, Puriņa 2+6AB, Vorma 2, Cīrule 2, Vīnberga, Barkāne.