"ASK Rīga" pieveic "VEFiņu"

basket.lv, 26.01.2008. 23:00 | komentāri (2)

"ASK Rīga" basketbolisti sestdien guva uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta 1. divīzijas spēlē, ar rezultātu 72:50 pārspējot "VEF Rīga" vienību. 15 punktus uzvarētāju labā guva Ārons Bramlets.

Pirmo ceturtdaļu Latvijas čempionvienība noslēdza ar sešu punktu pārsvaru (20:14), savukārt nākamajās desmit minūtēs jau palielināja savu handikapu līdz 14 punktiem. Atpūtā ejot - 36:22 "armijnieku" labā.

Mača turpinājumā "ASK Rīga" visu laiku turēja sāncenšus pienācīgā attālumā, ne uz brīdi neradot jautājumus par uzvarētāju šajā spēlē.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 15 gūtiem punktiem un astoņām izcīnītām atlēkušajām bumbām bija Ārons Bramlets, savukārt 13 punkti Dveina Broila kontā. "VEFiņam" ar 11 punktiem mača protokolā atzīmējās Māris Gulbis un Maksims Šeleketo.

VEF Rīga - ASK Rīga 50:72 (14:20, 8:16, 18:18, 10:18)

VEF Rīga: Šeleketo 11, Gulbis 11, Koļesņikovs 10, Strupovičs 8, Gailītis 4, Rozītis 3, Jeromanovs 2, Gumeņuks 1.
ASK Rīga: Bramlets 15 (8 atl.b.), Broils 13, Miledžs 10, Valters 10, Sanderss 6, Freimanis 6, Buškevics 5, Kalve 4, Jahovičs 3.