Martins Dukurs pasaules čempionātā izcīna piekto vietu

LETA, 22.02.2008. 19:35

Vācijā, Altenbergas trasē piektdien pasaules čempionātā skeletonā vīriešiem Latvijas sportists Martins Dukurs izcīnīja piekto vietu.
Pēc pirmā brauciena Latvijas sportists Martins Dukurs ieņēma desmito vietu, bet pēc otrā brauciena, kurā uzrādīja labāko laiku no visiem sportistiem, pakāpās uz sesto vietu. Pēc trešā brauciena Latvijas sportists saglabāja sesto pozīciju, bet pēc ceturtā brauciena pakāpās uz piekto vietu.

Pirmo braucienu Martins Dukurs veica 59,18 sekundēs, bet otro braucienu - 58,73 sekundēs, tādējādi uzlabojot savu pozīciju kopvērtējumā. Trešajā braucienā Martins Dukurs sasniedza rezultātu 58,93 sekundes, savukārt ceturtajā braucienā - 59,36 sekundes.

Vēl viens Latvijas pārstāvis Tomass Dukurs pēc pirmā brauciena ieņēma 20.pozīciju, pēc otrā brauciena pakāpās uz 18.pozīciju, pēc trešā brauciena - uz 14.pozīciju, bet pēc ceturtā brauciena - uz 11.pozīciju. Pirmo braucienu Tomass Dukurs veica 59,73 sekundēs, otro - 59,27 sekundēs, trešo - vienā minūtē un 00,18 sekundēs, bet ceturto - 59,12 sekundēs.

Par pasaules čempionu kļuva Kristians Bromlijs (Lielbritānija), no kura Martins Dukurs atpalika par 1,49 sekundēm, bet Tomass Dukurs - par 3,59 sekundēm.

Otro vietu izcīnīja Kanādas pārstāvis Džons Montgomerijs, kurš no Bromlija atpalika par 0,68 sekundēm, bet trešajā vietā finišēja Vācijas pārstāvis Franks Rommels, kurš līderim zaudēja 0,74 sekundes.

Pasaules kausa noslēguma kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Bromlijs, Martins Dukurs ieņēma piekto pozīciju, savukārt Tomass Dukurs ierindojās 11.vietā.