Šlēgelmilham pirmie punkti sezonā

LETA, 22.03.2008. 13:54

Latviešu autosportists Haralds Šlēgelmilhs sestdien izcīnīja astoto vietu Āzijas GP2 čempionāta trešā posma Malaizijā pirmajā braucienā, izcīnot arī pirmo punktu sezonā.
Uzvaru izcīnīja Vitālijs Petrovs no "Barwa International Campos Team", kurš startēja no 17.vietas.

Kvalifikācijā Šlēgelmilhs ieņēma 19.vietu, tomēr startēja no 18.pozīcijas, jo vairāki braucēji saņēma sodus par dzelteno karogu ignorēšanu.

Slapjajā trasē pēc sadursmēm vadošo pilotu starpā pirmajos apļos un drošības mašīnas došanās trasē latvietis spēja pakāpties uz septīto pozīciju. Arī piecus apļus pirms finiša Šlēgelmilhs atradās septītajā pozīcijā, bet tad viņu atdzina Milošs Pavlovičs.

Kopvērtējuma līderis Romēns Grožāns finišēja tikai devītajā vietā, bet izstājās tādi piloti kā Sebastjans Buemi un Bruno Senna.

Rīt plkst.11.pēc Latvijas laika sāksies posma otrais brauciens, un to tiešraidē varēs vērot "Eurosport" kanālā.