Piektdiena, 20.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

Biedriņš aizvada lielisku spēli un komanda izcīna svarīgu uzvaru

LETA, 09.04.2008. 08:52

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē otrdien latvietis Andris Biedriņā guva 17 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas, palīdzot Goldensteitas "Warriors" komandai ar rezultātu 140:132 (39:32, 38:34, 26:30, 37:36) pieveikt Sakramento "Kings".
Biedriņš laukumā pavadīja 35 minūtes, kuru laikā realizēja septiņus no 12 divpunktu metieniem un trīs no sešiem soda metieniem. Vēl latvietis arī bloķēja trīs pretinieku metienus un nopelnīja četras personīgās piezīmes.

Latvietis 17 atlēkušās bumbas izcīna jau trešo reizi pēdējo septiņu spēļu laikā, šādā pašā laika periodā viņš trešo reizi guva arī 17 punktus.

Rezultatīvākais mačā ar 33 gūtajiem punktiem bija Bairons Deiviss, bet Stīvens Džeksons guva 20 punktus. Savukārt "Kings" rindās rezultatīvākais ar 31 punktu bija Fransisko Garsija, bet Kevins Martins guva 29 punktus.

Citos mačos uzvaras izcīnīja arī "Warriors" sīvākie konkurenci cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Dalasas "Mavericks" ar rezultātu 99:83 pieveica Sietlas "SuperSonics", bet Denveras "Nuggets" ar 117:99 pārspēja Losandželosas "Clippers".

Pēc 78 spēļu kārtām "Mavericks" komandai ir 49 uzvaras un tā atrodas Rietumu konferences septītajā pozīcijā, bet "Warriors" un "Nuggets" rēķinā ir pa 47 panākumiem. Regulārajā sezonā tiek aizvadītas 82 spēles, bet izslēgšanas turnīrā iekļūs konferences pirmās astoņas komandas. Nākamajā mačā 10.aprīlī "Warriors" tiksies tieši ar "Nuggets".