Piektdiena, 20.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

Pasaules čempionātā peldēšanā sasniegti jau trīs pasaules rekordi

LETA, 10.04.2008. 14:05

Pasaules čempionātā peldēšanā 25 metru baseinā Anglijas pilsētā Mančestrā sacensību pirmajā dienā trešdien ir sasniegti jau trīs pasaules rekordi.
Divi no rekordiem tika sasniegti stafetē. 4x100 metru brīvā stila stafetē vīriešiem jaunu pasaules rekordu sasniedza ASV komanda - trīs minūtes un 08,44 sekundes. Nīderlandes peldētājas sasniedza jaunu pasaules rekordu 4x200 metru brīvā stila stafetē - septiņas minūtes un 38,90 sekundes.

400 metru kompleksajā peldējumā Kirstija Koventrija no Zimbabves par 1,31 sekundi pārspēja Ukrainas sportistes Janas Kločkovas sešus gadus veco rekordu, kurš bija četras minūtes un 26,52 sekundes.

LETA jau ziņoja, ka trešdien sacensību finālā 200 metru brīvā stila distancē Latvijas sportists Romāns Miloslavskis ieņēma astoto vietu.

Finālā latvietis finišēja pēc vienas minūtes un 46,65 sekundēm, uzvarētājam austrālietim Kenrikam Monkam zaudējot 3,19 sekundes un ieņemot pēdējo vietu astoņu dalībnieku konkurencē.