Latvijas čempionēm Baltijas Sieviešu basketbola līgas fināls iet secen

Gatis Kreceris, 19.04.2008. 20:12

Sestdien zaudējumu ar 46:52 Baltijas Sieviešu basketbola līgas pusfināla spēlē pret Viļņas “TEO” komandu piedzīvoja “TTT Rīga” basketbolites. Līdz ar šo zaudējumu Latvijas čempiones turnīrā cīnīsies par 3. vietu.

Pirmais ceturksnis ļoti neveiksmīgs padevās “TTT Rīga” komandai, kad mūsu vienība pat īsti netika pie brīviem metieniem. Pirmās 10 minūtes “TTT” zaudēja ar 6:21. Otrajā desmitminūtē latvietes izskatījās jau daudz labāk, ka rezultātā mūsu komandai nedaudz izdevās pievilt rezultātā un, pirmajam puslaikam noslēdzoties rezultāts bija 19:31 viešņu labā.

Trešajā ceturtdaļā laukumā aizritēja līdzīga cīņa, taču pirms izšķirošajām 10 minūtēm joprojām 12 punktu pārsvars, 45:33 bija lietuvietēm. Ceturtajā desmitminūtē mūsu komanda spēja pievilkt līdz -6, 39:45, taču tas arī bija viss uz ko bija spējīgas Latvijas čempiones. Galarezultātā "TEO" izcīnīja panākumu ar 52:46 un līdz ar to tika izcīnīta vieta finālā.

Tuvojoties spēles izskaņai aktivizējās SK “Cēsis” komandas fani, kuri kārtējo reizi parādīja sevi ne no tās labākās puses. Cēsinieki karsti atbalstīja Lietuvas komandu: “TTT zaudē..., TTT mājās..., tādejādi vidzemnieki atklāti pauda savas antipātijas pret Latvijas čempionēm.

TTT Rīga” – “TEO” 46:52 (6:21, 13:10, 14:14, 13:7)

Zaudētājām ar 11 punktiem rezultatīvākā spēlātāja bija Latanja Vaita, bet 8 punkti Baibas Eglītes kontā. Uzvarētājām 12 punktus guva Sandra Valužīte.

TTT Rīga” svētdien 12:00 turpat Sporta namā “Daugava” aizvadīs spēli par 3. vietu, bet fināls norisināsies 14:00.