Bronzas medaļas Ventspilij

Gatis Kreceris, 17.05.2008. 22:42

Sestdien par Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļu ieguvējiem kļuva BK „Ventspils” basketbolisti, kuri spēlējot savā laukumā ar 91:79 sērijas trešajā mačā uzveica „VEF Rīga” vienību. Sērijā līdz 3 panākumiem ar 3:0 uzvarēja kurzemnieki.
“Ventspils” pirmajā pieciniekā devās: Lavs, Vītols, Gabrāns, Veselovs un Akingbala, savukārt „Vefam” maču uzsāka Koļosņikovs, Gulbis, Aleksejevs, Jeromanovs un Patmalnieks.

Pirmajā ceturksnī cīņa ritēja līdzīgi un pēc aizvadītām 10 minūtēm ar 24:21 vadībā atradās laukuma saimnieki. Otrajā ceturtdaļā īpaši tā beigu daļā spēle labāk vedās „VEF Rīga” komandai, kura pirms atpūtas bija iekrājusi 9 punktu pārsvaru, 48:39.

Atgriežoties pēc pārtraukuma laukumā dominēja ventspilnieki un pirms izšķirošajām 10 minūtēm rezultāts bija 66:61 kurzemnieku labā. Ceturtajā desmitminūtē Valda Valtera trenētie basketbolisti pievilka līdz – 1, 70:71, bet atlikušajā laikā labāk darbojās „Ventiņi”, kuri līdz ar to svinēja uzvaru 91:79.

BK “Ventspils” - “VEF Rīga” 91:79 (24:21, 15:27, 27:13, 25:18)

Uzvarētāju rindās ar 25 punktiem un septiņām atlēkušām bumbām izcēlās Džastins Lavs, bet13 punktus guva Akins Akingbala. Zaudētājiem 18 punkti Jurija Aleksejeva kontā, bet 14 punktus guva Māris Gulbis.

Sērijā līdz 3 uzvarām ar 3:0 uzvarēja BK “Ventspils”. Pirmās cīņas rezultāts 91:64, bet otrās 77:84.