Svētdiena, 29.Septembris 2024. » Vārdadienas svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis;

Latvija pirmajā cīņā par ceļazīmi uz Pekinu grauj Senegālu

Gatis Kreceris, 09.06.2008. 20:45 | komentāri (1)

Pirmdien Madridē Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru ar pārliecinošu uzvaru sāka Latvijas sieviešu basketbola izlase, kura ar rezultātu 94:34 sagrāva eksotisko Senegālas izlasi.
Latvijas izlasei spēli sāka: Zane Eglīte, Liene Jansone, Anete Jēkabsone-Žogota, Zane Tamane un Gunta Baško.

Jau no pirmajām spēlēs minūtēm bija skaidrs, ka mūsu valstsvienība šo turnīru sāks ar uzvaru. Pirmajās 10 minūtēs latvietes savām eksotiskajām pretiniecēm ļāva vien divreiz iekarot savu grozu, tās pirmajā un pēdējā minūtē. Rezultāts pēc nospēlētām 10 minūtēm bija 29:5.

Otrajā desmitminūtē senegālietes bija krietni pielikušas gan uzbrukumā, gan aizsardzībā un līdz ar to noslēdzoties pirmajam puslaikam rezultāts bija 44:15.

Otrajā puslaikā vairs nekas būtiski nemainījās un Latvija droši soļoja pretī pārliecinošai uzvarai. Galarezultātā Latvijas izlase guva panākumu ar 94:34.

Latvija – Senegāla 94:34 (29:5, 15:10, 28:11, 22:8)

Latvijas izlasē 19 punktus guva Anete Jēkabsone-Žogota, Gunta Baško 17, bet 11 punktus pievienoja Ieva Tāre. Senegālietēm kā ierasts līdere bija Aja Traore, kuras kontā 11 punkti.

Lieki piebilst, ka Latvija šajā mačā bija pārāka pilnīgi visos spēlēs elementos.

Nākamo maču mūsu komanda aizvadīs trešdien 16:00 pret Japānas valstsvienību.