"Lielie" uzvar "mazos"

Gatis Kreceris, 27.06.2008. 22:12 | komentāri (1)

Piektdien Olimpiskajā Sporta centrā pārbaudes spēli aizvadīja Latvijas nacionālā vīriešu B izlase un U-20 izlases basketbolisti. Uzvaru ar rezultātu 85:65 izcīnīja Latvijas B izlase.

Spēle kā jau to varēja gaidīt aizritēja bez lielām rupjībām. Mača pirmajā ceturksnī izpaudās B izlases pārspēks cīņā zem groziem un tieši šā iemesla dēļ pieredzes bagātākie spēlētāji pēc aizvadītām 10 minūtēm atradās vadībā ar 17:10.

Otrajā ceturtdaļā spēle ritēja pēc līdzīga scenārija kā tas bija pirmajā desmitminūtē. Taču vienubrīd U-20 bija izvirzījušies vadībā ar 24:21, bet puslaika izskaņā atkala aktīvāk nospēlēja B izlase un pirms došanās atpūtā viņiem bija 6 punktu pārsvars, 38:32.

Trešajā ceturtdaļā B izlase acīmredzami nodemonstrēja savu pārspēku visos spēles komponentos un pēc nospēlētām 30 minūtēm rezultāts bija 70:52. Izšķirošajā ceturtdaļā komandas spēlēja daudz mierīgāk nekā līdz tam un galarezultātā „lielie” uzvarēja ar 85:65.

Uzvarētājiem Kaspars Bērziņš guva 15 punktus, Reinis Strupovičs 13, bet pa 8 „acīm” guva Ernests Kalve, Kaspars Cipruss un Ronalds Zaķis. U-20 izlases labā 16 punkti Jāņa Strēlnieka kontā, bet Dairis Bertāns atzīmējās ar 14 punktiem.

Sestdien, turpat OSC, plkst. 18:00 abas komandas tiksies vēlreiz.

U-20 izlasei no 1.-10.augustam priekšā Eiropas U-20 vīriešu čempionāts basketbolā, kurš šogad norisināsies Rīgā.