B izlase atkārtoti uzvar U-20

Gatis Kreceris, 28.06.2008. 20:22

Sestdien otro draudzības spēli 2 dienu laikā aizvadīja Latvijas nacionālā vīriešu B izlase un U-20 izlases basketbolisti. Līdzīgi kā dienu iepriekš arī šoreiz pārāki bija B izlases spēlētāji, kuri šoreiz izcīnīja uzvaru ar 89:65.
Līdzīgi kā tas bija dienu iepriekš arī šajā mačā izpaudās B izlases pārsvars cīņā zem groziem. Spēles pirmo desmitminūti Latvijas otrā izlase uzvarēja ar 13 punktiem, 23:10. Otrajā ceturtdaļā U-20 izlase veiksmīgi uzbruka no distances, kā rezultātā „mazie” pievilka un komandām dodoties atpūtā rezultāts bija 43:34 B izlases labā.

Trešā ceturtdaļa aizritēja līdzīgi kā pirmā un atkal ievērojams pārākums bija B izlasei. Rezultāts pēc nospēlētām 30 minūtēm bija 64:44. Izšķirošajā ceturksnī spēle bija daudz atraisītāka un skatāmāka. Galarezultātā ar rezultātu 89:65 pārliecinoši uzvarēja B izlase.

Latvijas U-20 izlase – Latvijas B izlase 65:89 (10:23, 24:20, 10:21, 21:25)

Uzvarētājiem ar 28 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām labākais spēlētājs bija Kaspars Bērziņš, bet 15 punktus guva Jānis Pozņaks. U-20 izlases labā 14 punktus guva Kristaps Kanbergs.

U-20 izlasei no 1.-10.augustam priekšā Eiropas U-20 vīriešu čempionāts basketbolā, kurš šogad norisināsies Rīgā.